Nowości

Rewolucyjne doświadczenie wygładzające skórę – The Replenishing Oil Exfoliator

 

W La Mer każdy aspekt rytuału pielęgnacji skóry jest doświadczeniem dla zmysłów. Od konsystencji kultowych produktów po to, jak zachowują się na skórze – wszystkie są stworzone zgodnie z filozofią La Mer: mają być chwilą przyjemności i pozostawiać skórę zdrową i piękniejszą. Mając to wszystko na uwadze, marka La Mer z radością wprowadza nowy produkt – The Replenishing Oil Exfoliator. Ten wielowymiarowy kosmetyk do twarzy, delikatnie złuszcza, usuwa zanieczyszczenia i uzupełnia lipidy w skórze, zabierając przy tym użytkownika w nieoczekiwaną, zmysłową podróż.

Nowość – The Replenishing Oil Exfoliator

Sercem produktu The Replenishing Oil Exfoliator jest legendarny ekstrakt Miracle Broth™ oraz olejki, które odżywiają skórę, pozostawiając ją zbalansowaną, odżywioną i gładką. Mieszanka naturalnych składników złuszczających: kryształków cukru i soli morskiej, delikatnie usuwa martwy naskórek aby odkryć miękką i jedwabistą cerę. Naturalne wodorosty morskie pomagają usunąć i zneutralizować zanieczyszczenia znajdujące się na powierzchni skóry. A wyjątkowa, rozświetlająca mieszanka melasy i witaminy C dodaje cerze promiennego, zdrowego blasku.

Wielowymiarowa tekstura The Replenishing Oil Exfoliator jest absolutnie unikatowa. To, co na początku jest żelowym, gęstym olejkiem w pięknym złocistym odcieniu, szybko stapia się na skórze w jedwabiście, płynny olej. Po dodaniu wody formuła zmienia się ponownie, tym razem ma luksusową, kremowo-olejkową konsystencję. A gdy do mieszanki raz jeszcze dodamy wodę, przekształca się w odżywczy, wypełniający skórę, bogaty krem. Wystarczy wmasować go delikatnie a potem spłukać wodą aby doświadczyć jak gładka i miękka może być skóra naszej twarzy.
Pojemność: 100 ml

Rekomendowana cena: 490 zł

Możesz również polubić…