Nowości

Rytuał Pielęgnacyjny Golden Krocus – Ageless Saffron Eye Elixir

ZŁOTA TARCZA

NOWY GOLDEN KROCUS AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR

W POŁĄCZENIU Z ELIKSIREM MŁODOŚCI DO TWARZY ZAPEWNIA PIELĘGNACJĘ SKÓRY CENNIEJSZĄ NIŻ ZŁOTO

Drogocenny eliksir młodości, zainspirowany rzadkim, greckim kwiatem – majestatycznym krokusem, teraz został uzupełniony o potężny eliksir pod oczy, który sprawia, że spojrzenie staje się świeże i pełne blasku. Golden Krocus Ageless Saffron Eye Elixir to uniwersalna pielęgnacja przeciwstarzeniowa, idealna dla wszystkich typów skóry, z różnymi potrzebami i w każdym wieku. Pomaga skórze zachować młodzieńczą moc, zmniejsza oznaki starzenia i zmęczenia delikatnej okolicy wokół oczu. Eliksir wypełniony doskonałym antyoksydantem – ekstraktem z jednodniowego greckiego szafranu [ma on najwyższą jakość na całym świecie] oraz najsilniejszymi składnikami aktywnymi był brakującym ogniwem w pielęgnacji Golden Krocus.

Eliksir pod oczy Golden Krocus Ageless Saffron działa zarówno jak booster [wzmacnia właściwości codziennie stosowanej pielęgnacji sprawiając, że skóra pod oczami jest zdrowa i mocna], jak i serum przeciwdziałające oznakom starzenia i zmęczenia [wypełnia skórę, zmniejsza widoczność kurzych łapek, obrzęków i cieni pod oczami]. Natychmiast odmładza i rozświetla twarz.

Wielokierunkowe działanie, dzięki synergii składników:

  • Ekstrakt z jednodniowego krokusa z Kozanii

Czerwone stygmaty kwiatu są bogatym źródłem krocyny – doskonałego antyutleniacza, który przyczynia się do zachowania ogólnego, dobrego stanu skóry. Potrzeba aż 150 tysięcy kwiatów, aby uzyskać zaledwie kilogram stygmatów krokusa – to sprawia, że jest on cenniejszy niż złoto. Drogocenne, czerwone stygmaty są przetwarzane w Laboratorium Ekstrakcji Ziół KORRES. Szafran zostaje tam zamieniony w ekstrakt tuż po jego zabraniu, w celu utrzymania maksymalnej siły działania przeciwutleniaczy.

  • Beta-glukan

Intensywnie nawilża oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne skóry przed czynnikami zewnętrznymi.

  • Zaawansowany technologicznie kompleks 6 silnie działających, naturalnych składników przeciwstarzeniowych

Zaawansowana technologicznie kombinacja składników aktywnych, które zmniejszają widoczność zmarszczek oraz cieni pod oczami, wyrównuje koloryt, wygładza, ujędrnia i wypełnia skórę, zwiększa jej elastyczność i napięcie.

Naturalne krople nowego eliksiru pod oczy Golden Krocus Ageless Saffron oraz eliksiru młodości Golden Krocus to wyjątkowy rytuał pielęgnacyjny [na dzień i noc], który sprawi, że twarz będzie lśniła jak złoto!

RYTUAŁ PIELEGNACYJNY GOLDEN KROCUS

AGELESS SAFFRON FACE ELIXIR – 419 zł

AGELESS SAFFRON EYE ELIXIR (NOWOŚĆ) – 309 zł

Z JEDNODNIOWYM EKSTRAKTEM Z GRECKIEGO SZAFRANU

 

PROMIENNA, GŁADKA I ZDROWA SKÓRA W DWA TYGODNIE[1]

GRECKI SZAFRAN – ZŁOTO ZIEMI

Złoto ziemi, tak nazywana jest najcenniejsza roślina w przyrodzie – kwiat szafranu, znany jako krokus. Rośnie w Kozanii w północnej Grecji w wiosce Krocus, która zawdzięcza mu swoją nazwę. To niepowtarzalny kwiat z piękną historią i silną mocą antyoksydacyjną, ukrytą w czerwonych stygmatach.

Wyjątkowe krokusy uprawiane są organicznie przez lokalnych rolników zgodnie z dawnymi tradycjami kultywowanymi do dnia dzisiejszego. Kwitną tylko raz w roku, zaledwie przez dwa tygodnie każdego października, tworząc magiczny, purpurowy dywan sięgający aż po horyzont. Kwiaty zbierane są codziennie zaraz po zniknięciu porannej rosy – wtedy właśnie szafranowe antyutleniacze są najsilniejsze. Po zebraniu wszystkich kwiatów, pola wyglądają na puste, ale o świcie krokusy kwitną ponownie, okrywając pola pięknymi, purpurowymi kwiatami. Szafranowe stygmaty i pręciki oddzielane są ręcznie od płatków, natychmiast po ich zebraniu. Następnie stygmaty są suszone aby zapewnić eliksirowi z szafranu niezmiernie potężną moc. Sto pięćdziesiąt tysięcy kwiatów ręcznie zbieranych przez mieszkańców wioski podczas dwóch tygodni, daje zaledwie kilogram stygmatów krokusa. Ten żmudny proces sprawił, że szafran jest cenniejszy niż złoto.

Współpraca marki KORRES z Kooperatywą Producentów Szafranu z  Kozanii wspiera lokalną gospodarkę oraz około 1 000 rodzin z 20 okolicznych wiosek, które pracują przy corocznych zbiorach szafranu.

O marce KORRES

Grecki farmaceuta George Korres zawsze wierzył w siłę naturalnych składników. Biotechnolog Lena Korres uważała, że natura jest inspiracją do największych odkryć naukowych. Kierowani swoim dziedzictwem i wiarą w moc roślin, na podwalinach pierwszej apteki homeopatycznej w Atenach, stworzyli w 1996 roku markę KORRES. Dzięki bardzo dobrej znajomości ponad 3 tysięcy ziół KORRES wybiera najskuteczniejsze składniki naturalne i maksymalizuje ich efektywność, wykorzystując najnowsze technologie. Skuteczność wszystkich produktów KORRES jest potwierdzona klinicznie, a ich receptury odzwierciedlają niezwykłą dbałość o szczegóły.

[1] Test samooceny / Ageless Saffron Face Elixir i Eye Elixir / po 14 dniach stosowania

Możesz również polubić…