Na zdrowie

S8 – pierwszy suplement diety dla kierowców

Od czerwca na polskim rynku dostępny będzie S8 – suplement diety dedykowany dla kierowców i osób spędzających większość czasu w pozycji siedzącej. Jego regularne stosowanie ma wspomóc zmniejszenie ryzyka wystąpienia zakrzepicy, która często przebiega bezobjawowo
i jest trudną do wyleczenia przypadłością.

S8, efekt wnikliwych studiów  publikacji naukowych, opisujących właściwości ekstraktów roślinnych, będzie pierwszym ogólnodostępnym produktem na rynku spożywczym w Polsce, który zawiera czynne substancje przeciwdziałające zakrzepicy. Z uwagi na skład, S8 działa również pobudzająco – zawiera m.in. kofeinę oraz witaminy B6 i B12, które ułatwiają koncentrację i zmniejszają uczucie przemęczenia. Nowością w tej grupie produktów są ekstrakty z jeżówki i imbiru, które poprawiają krążenie krwi w organizmie i wykazują delikatne działanie antyagregacyjne płytek krwi. W suplemencie zastosowano też ekstrakty antykoagulantów roślinnych, które działają przeciwzakrzepowo.

Produkt ma poprawić krążenie u osób przebywających przez długi czas
(od kilku do kilkunastu godzin dziennie) w pozycji siedzącej – głównie kierowców, u których problemy krążeniowe, zwłaszcza w kończynach dolnych, są częstą dolegliwością. To doskonałe rozwiązanie m.in. dla osób prowadzących pojazdy komunikacji miejskiej, taksówkarzy, przedstawicieli handlowych oraz zawodowych kierowców, którzy są najbardziej narażeni
na wystąpienie żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej. Ponadto, mikroelementy i witaminy wchodzące w skład suplementu diety S8 są wysokoenergetycznymi składnikami, podnoszącymi ogólną sprawność organizmu.

Suplement o delikatnym imbirowo-winogronowym smaku wejdzie na rynek już w czerwcu w dwóch wersjach: z cukrem i pozbawionej cukru.

Sugerowana cena napoju to 3,50 zł za puszkę (250 ml). S8 będzie można kupić m.in. w sklepie on-line na stronie www.grupa-s8.com lub poprzez portal Allegro.

Możesz również polubić…