Nowości

Samarité już w Polsce!

Marka Samarité wchodzi na rynek Polski. Ten unikatowy, międzynarodowy koncept przygotowany został w ścisłej tajemnicy przez ekspertów kosmetycznych. Podstawę skuteczności kosmetyków stanowi zawarta w nich i unikalna kompozycja 33 aptecznych ziół, którą znajdziemy również w Supreme Balm – wyjątkowym naturalnym balsamie do ciała i twarzy w którym nie znajdziemy wody!

 Tajemnica SAMARITÉ to pradawna receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie, która została dostosowana do wymagań współczesnego świata. Zawiera ona nie tylko bogactwo najpotężniejszych naturalnych składników aktywnych, ale również biotechnologicznie zaawansowane substancje najnowszej generacji. Swoje zaskakujące efekty marka zawdzięcza oryginalnym, naturalnym recepturom, wysokowartościowym substancjom aktywnym oraz połączeniu wielowiekowej wiedzy i najnowocześniejszej technologii. Pierwszy raz, tak skuteczne, zawansowane technologicznie formuły, dostępne są w naturalnym wydaniu. Samarité na zawsze zmieni nasze postrzeganie pielęgnacji.

 

Samarité Supreme Balm odnajdziemy unikalną kompozycję 99%składników naturalnych. Jego wyjątkowość to takżeultraskoncentrowana i ultrawydajna formuła pozbawiona wodysprawiająca, że aplikacja kosmetyku wymaga użycia minimalnej jego ilości. Balsam jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, szybko się wchłania długo utrzymując się na skórze i jednocześnie nie obciążając jej. Możemy zastosować go na 33 sposoby m.in.: jako produkt do ciała, twarzy, krem pod oczy, odżywkę na końcówki włosów, krem na suche miejsca wymagające specjalnej troski jak łokcie czy kolana, krem do skórek, balsam do ust. Supreme Balm długotrwale regeneruje i nawilża skórę, błyskawicznie koi i przynosi ulgę, a także spaja się ze skórą dając efekt „baby skin”. Jego skład wygładza i uelastycznia skórę pozostawiając ją jedwabistą w dotyku oraz nadając jej zdrowy świetlisty koloryt podniesiony o jeden ton. Wielowymiarowe zastosowanie balsamu czyni z niego jednocześnie kosmetyk i preparat leczniczy – redukuje blizny i rozstępy, zwalcza suchość, przebarwienia, odparzenia, zrogowacenia i oparzenia słoneczne. Produkt w swoim składzie wykazuje 0% kontrowersyjnych składników takich jak parafina, oleje czy sztuczne zapachy. Jest idealny dla całej rodziny w tym dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Niezależne badania potwierdziły, że 100% kobiet poleciłoby Supreme Balm swoim znajomym!

Samarité Supereme balm sugerowana cena: 89,99 zł

Możesz również polubić…