Nowości

Seans filmowy z popcornem HELIO w roli głównej

Jesienne wieczory sprzyjają spędzaniu czasu w domowym zaciszu, dlatego zapraszamy przed telewizory na specjalny pokaz filmowy HELIO! W rolach głównych- uwielbiani przez publiczność- popcorn solony, popcorn maślany, popcorn karmelowy z cynamonem oraz popcorn bez tłuszczu i soli.

Odpowiednio dobrane proporcje składników, zmaksymalizowana ilość wystrzeliwujących ziaren oraz łatwy i szybki sposób przygotowania w kuchence mikrofalowej- to wszystko sprawia, że POPCORN HELIO jest lubiany zarówno przez starszych, jak i młodszych widzów. Dlatego, by zapewnić szerokiej publiczności smakowitą rozrywkę na najwyższym poziomie, producent HELIO proponuje nam 4 różne przekąski filmowe idealne na jesienne wieczory przed TV. W głównej obsadzie znajdziemy: popcorn HELIO w 2 klasycznych wydaniach solonym lub maślanym, popcorn HELIO uwodziciel, który kusi słodyczą karmelu i aromatem cynamonu oraz popcorn niskokaloryczny HELIO Natura- bez tłuszczu i soli! Każdy z nich idealnie wpasowuje się w filmowy klimat, zapewniając nam pyszną porcję wyjątkowych doznań smakowych :-)

Kamera, akcja!

Na planie kuchenka mikrofalowa, a w niej nasz ulubiony popcorn HELIO- słyszymy pierwsze strzały i zaczynamy odliczanie… jedna minuta, druga, trzecia, czwarta i… gotowe! Tylko tyle czasu (2 – 4 minuty) trwa przygotowanie prażonej kukurydzy HELIO – pysznej filmowej przekąski o wyjątkowym smaku i aromacie, która uprzyjemni niejeden wieczór oraz wprowadzi nastrojową atmosferę… Teraz pozostaje nam tylko przenieść się na plan filmowy z naszym ulubionym popcornem HELIO w roli głównej!

Możesz również polubić…