Nowości

SEPHORA BeautyBus rusza w urodzinową trasę!

Czy wiesz, że w tym roku Sephora w Polsce obchodzi swoje 25. urodziny? Z tej okazji sieć perfumerii wraz z partnerskimi markami, przygotowała niezwykłą niespodziankę dla swoich fanów: 5 miast Polski odwiedzi Sephora BeautyBus – specjalnie stworzony na tę okazję, pełen niespodzianek i atrakcji!  

Wskocz na jego pokład, ciesz się latem i celebruj urodziny Sephora wraz z jego wesołym zespołem! Sprawdź jakie miasta odwiedzi i co czeka na ciebie na miejscu. Lato czas start!

25 lat temu otworzyła się pierwsza perfumeria Sephora w Polsce. Dziś to sieć licząca 83 perfumerie. Przez wszystkie te lata Sephora niezmiennie inspiruje, to jedna z ulubionych destynacji wszystkiego co najgorętsze i najbardziej trendy w świecie kosmetyków, to miejsce dla wszystkich osób kochających odkrywanie, testowanie, eksperymentowanie.

Sephora to też miejsce, które regularnie oferuje swoim fanom niezwykłe emocje podczas wydarzeń specjalnych organizowanych w wybranych lokalizacjach. W tym roku, celebrując urodziny, Sephora przygotowała wakacyjną niespodziankę – Sephora BeautyBus, który w lipcu i sierpniu zawita aż do 5 miast, by wraz z miłośnikami piękna cieszyć się latem!

Co będzie czekać na miejscu?

 • strefa makijażową, gdzie eksperci i ekspertki serwować będą dwa najgorętsze trendy makijażowe tego sezonu: Shimmering Party look oraz Sunset Vibe look
 • strefa stylizacji fryzur, w której oddając się w ręce stylistów, zyskamy jedną z viralowych fryzur, trendujących w tym sezonie
 • w strefie atrakcji spersonalizować będzie można swoją ulubioną bluzkę, kurtkę lub torbę — wystarczy zabrać ją ze sobą i nadać jej letniego charakteru kolorowymi dodatkami
 • wraz z artystami ze studia Blackstar Tatto podążycie śladem Tik Tokowego trendu i podkręcicie wygląd swoich sznurówek letnimi dodatkami i uzupełnicie swój look przygotowanymi specjalnymi pinami lub wodnymi tatuażami
 • strefie warkoczy wzbogacimy naszą fryzurę, dodając do niej ciekawe elementy
 • na miejscu zagrać będzie można też w przygotowane gry i zabawy – oczywiście z kosmetycznymi niespodziankami!

Dodatkowo, odwiedzając wszystkie strefy i zbierając w nich pieczątki — wymienimy je na upominek z wyjątkowymi próbkami oraz kod rabatowy! 
Na dwadzieścia osób, które jako pierwsze dotrą na przystanek Sephora BeautyBus w każdym mieście, czekać będą wyjątkowe niespodzianki.

Poznaj wakacyjną trasę i przystanki Sephora BeautyBus:

 • 11-14.07. Władysławowo – plaża wejście numer 1
 • 25-27.07. Wrocław – Hala Świebodzki
 • 1-3.08. Kraków – plac przy Galerii Krakowskiej
 • 8-09.08. Gdańsk – Galeria Forum Gdańsk
 • 10.08. Gdańsk, ulica Elektryków
 • 5-8.09. Warszawa – Dom Partii

Sephora BeautyBus to projekt, który sieć perfumerii Sephora stworzyła wraz z wyjątkowymi, partnerskimi markami: Rare BeautyFenty BeautyCharlotte TillburyHause LabsTarteNarsGlow RecipeByomaLa NeigeErborianDrunk ElephantSupergoop!Bumble and Bumble oraz Sephora Collection. Ich nowości oraz bestsellery odkryjesz korzystają z usług w Sephora BeautyBus. 

Wsiądź na pokład Sephora BeautyBus w jednym w 5 miast i daj się porwać urodzinowej przygodzie Sephora pełnej wspaniałych atrakcji!

Możesz również polubić…