Nowości

Seria Ecollagen od Oriflame wzbogacona o roślinne komórki macierzyste

Marka Oriflame po raz kolejny udowadnia swoje zaminowanie do nauki i innowacji. Tym razem naukowcy Oriflame udoskonalili skład rewolucyjnej serii kosmetyków do pielęgnacji twarzy – Ecollagen. Dotychczasowy bestseller został wzbogacony o roślinne komórki macierzyste, tak by zwiększyć produkcję kolagenu o ponad 200%*. Seria Ecollagen to innowacyjne połączenie natury z nowoczesną technologią Instytutu Badań Oriflame.

Wzrost produkcji kolagenu o ponad 200%* Ecollagen

Kolagen jest głównym białkiem w skórze, który nadaje jej kształt i elastyczność. Wraz z wiekiem włókna kolagenowe zanikają, przez co skóra traci swoją jędrność i gładkość. W konsekwencji pojawiają się na niej zmarszczki. Dlatego też, tak istotne jest dostarczenie skórze składników stymulujących wytwarzanie kolagenu.  Rozwiązaniem są komórki macierzyste roślin, które mają zbawienny wpływ na produkcję kolagenu – zaobserwowano, że zwiększają jego produkcję o ponad 200%.

W 2007 roku kiedy po raz pierwszy seria Ecollagen pojawiła się na rynku, naukowcy Oriflame opracowali innowacyjny kompleks trójpeptydowy – Tri Peptide Complex, który powoduje wyraźny wzrost naturalnej produkcji kolagenu i wypełnienie zmarszczek. Wzbogacony skład serii Ecollagen, łączący technologię kompleksu trójpeptydowego z roślinnymi komórkami macierzystymi, daje nową jakość w walce ze zmarszczkami. Korzyści takiego połączenia                 są nieocenione dla skóry.

EcollagenPotwierdzone rezultaty w redukcji zmarszczek

Zmarszczki powstają na skutek utraty gęstości skóry – ale udoskonalona seria Ecollagen od Oriflame skutecznie radzi sobie z tym problemem. Innowacyjna technologia oparta na roślinnych komórkach macierzystych i kompleksie trójpeptydowym ma bardzo skuteczne działanie. Spektakularne efekty – redukcję do jednej trzeciej zmarszczek można zaobserwować już po 12 tygodniach.**

„Komórki macierzyste roślin w serii Ecollagen przyczyniają się do wzrostu poziomu kolagenu w skórze, sprawiając, że wygląda ona młodziej, bardziej świeżo i ma mniej widocznych zmarszczek. Bez wątpienia mogę stwierdzić, że Ecollagen to nasze największe osiągnięcie w walce ze zmarszczkami”. – stwierdza Alain Mavon, dyrektor Departamentu Badań nad Skórą w Oriflame Skin Research Institute.

* testy in vitro
** testy kliniczne kremu na dzień i na noc z udziałem 31 kobiet, prowadzone przez 12 tygodni

 Ecollagen

W skład serii wchodzą:

Krem wypełniający zmarszczki Ecollagen na dzień SPF15 – Nowa generacja pielęgnacji przeciwzmarszczkowej! Dzięki formule stworzonej na bazie unikalnego ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych, krem na dzień wypełnia zmarszczki od wewnątrz i zapobiega ich pogłębianiu się. Lekka, jedwabista konsystencja doskonale wchłania się w skórę. Nie zawiera parabenów. Poj. 50 ml, cena regularna: 79,00 zł.

Krem wypełniający zmarszczki Ecollagen na noc – Wypełnia zmarszczki, podczas gdy Ty śpisz. Opracowany na bazie unikalnego ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych, wzmacnia strukturę włókien kolagenowych w skórze i wypełnia zmarszczki od wewnątrz oraz zapobiega ich pogłębianiu się. Jedwabista, lekka konsystencja kremu sprawia, że doskonale wchłania się w skórę. Poj. 50 ml., cena regularna – 79,00 zł.

Krem pod oczy wypełniający zmarszczki Ecollagen – poj. 15 ml., cena regularna – 52,00 zł.

Możesz również polubić…