Nowości

Sesderma Seslash wzmocnij siłę spojrzenia

Proste w użyciu, bezpieczne, a jednocześnie dające najlepsze, profesjonalne efekty – Sesderma SESLASH to dwa produkty do rzęs wzajemnie wzmacniające swoje działanie. Zgodnie z filozofią synergii, którą marka Sesderma promuje od dawna, dr Gabriel Serrano i współpracujący z nim specjaliści zauważyli, że łączenie odpowiednich produktów daje lepsze efekty, niż stosowanie ich samodzielnie. Tak właśnie działa duet SESLASH. Jak wygląda rytuał wzmacniający rzęsy? Wieczorem i o poranku na linię włosków nakładasz SESLASH Serum. A kiedy chcesz podkreślić spojrzenie – malujesz rzęsy produktem SESLASH BLACK – tusz do rzęs z czarnymi pigmentami. Wzmacnia, pogrubia i wydłuża rzęsy, pomaga ograniczyć wypadanie rzęs, nawilża, dodaje objętości, blasku i elastyczności. Dzięki serum z funkcją aktywującą i wzmacniającemu działaniu odżywczego tuszu z czarnymi pigmentami – po miesiącu stosowania twoje rzęsy będą widocznie dłuższe, grubsze i mocniejsze. Przekonaj się o tym naocznie!

SESDERMA SESLASH BLACK

Cena 94 zł Pojemność 5 ml

Sesderma SESLASH Black to regenerująca maska do rzęs z czarnymi pigmentami. Pozwala osiągnąć efekt makijażu, jednocześnie wzmacniając, nawilżając, wydłużając włoski i zapobiegając ich wypadaniu. Produkt zawiera kompleks wzmacniający z keratyną, ekstraktem z czerwonych alg, kwasem hialuronowym i gliceryną. Bądź systematyczna, a pierwsze spektakularne rezultaty zobaczysz już po 28 dniach** stosowania!

  • DLA WRAŻLIWYCH OCZU 
  • BRAK ŁZAWIENIA U 100% UŻYTKOWNIKÓW
  • HIPOALERGICZNY ZAPACH

***

Proste w użyciu, bezpieczne, a jednocześnie dające najlepsze, profesjonalne efekty – Sesderma SESLASH to dwa produkty do rzęs wzajemnie wzmacniające swoje działanie. Zgodnie z filozofią synergii, którą marka Sesderma promuje od dawna, dr Gabriel Serrano i współpracujący z nim specjaliści zauważyli, że łączenie odpowiednich produktów daje lepsze efekty, niż stosowanie ich samodzielnie. Tak właśnie działa duet SESLASH. Jak wygląda rytuał wzmacniający rzęsy? Wieczorem i o poranku na linię włosków nakładasz SESLASH Serum. A kiedy chcesz podkreślić spojrzenie – malujesz rzęsy produktem SESLASH BLACK – tusz do rzęs z czarnymi pigmentami. Wzmacnia, pogrubia i wydłuża rzęsy, pomaga ograniczyć wypadanie rzęs, nawilża, dodaje objętości, blasku i elastyczności. Dzięki serum z funkcją aktywującą i wzmacniającemu działaniu odżywczego tuszu z czarnymi pigmentami – po miesiącu stosowania twoje rzęsy będą widocznie dłuższe, grubsze i mocniejsze. Przekonaj się o tym naocznie!

SESDERMA SESLASH

Cena 110 zł Pojemność 5 ml

Serum intensywnie odżywiające rzęsy i brwi, zwiększające ich elastyczność, grubość i odporność na uszkodzenia. Zawarte w składzie substancje, takie jak: czynniki wzrostu, ekstrakt z morwy białej, ekstrakt z koniczyny czerwonej i peptydy stymulują wzrost nowych włosków. Natomiast kwas hialuronowy, estry jojoba, olej ze słodkich migdałów i pantenol poprawiają kondycję brwi i rzęs, nadając im połysk i miękkość. 

Obecność pęcherzyków lipidowych zwiększa transport składników aktywnych zawartych w produkcie. Dzięki temu efekty stosowania są szybsze i długotrwałe. Rezultatem są grubsze, dłuższe rzęsy i brwi oraz zmniejszone ich wypadanie. 

WSKAZANIA: 

  • przerzedzone, krótkie rzęsy i brwi, 
  • wypadanie rzęs, brwi, 
  • uszkodzenia związane z nieprawidłowym demakijażem,
  • cienkie, słabo widoczne włoski, 
  • wspomagająco po procedurach medycznych związanych z utratą rzęs i brwi. 

ZASTOSOWANIE: 

Aplikować 2 razy dziennie na oczyszczone górne i dolne rzęsy, nakładając odżywkę i nasady od wewnętrznej do zewnętrznej strony oka. Po wchłonięciu (1-3 min.) można wykonać makijaż. W przypadku brwi również należy stosować serum 2 razy dziennie na oczyszczone włoski, wykonując delikatny masaż. Pozostawić do całkowitego wchłonięcia. 

SKŁADNIKI AKTYWNE: 

Czynniki wzrostu, ekstrakt z morwy białej, ekstrakt z koniczyny czerwonej, peptydy, kwas hialuronowy, estry jojoba, olej ze słodkich migdałów, pantenol. 

Możesz również polubić…