Nowości

Skin Smoothing Pore Perfector – marki Bobbi Brown

Wyjątkowy kosmetyk do miejscowej aplikacji doskonale maskuje rozszerzone pory,
sprawiając, że skóra wygląda olśniewająco” 
Bobbi Brown

Skin Smoothing Pore Perfector

Bobbi Brown wprowadza do swojej oferty produkt wygładzający pory
Skin Smoothing Pore Perfector, który pomaga pozbyć się porów na długo. W efekcie skóra jest gładka i promienna. Tradycyjne produkty redukujące pory bazują na ciężkim silikonie, który pomaga szybko zakryć rozszerzone pory. Rewolucyjna formuła opracowana przez Bobbi to połączenie lekkich pudrów, które tworzą naturalną warstwę kryjącą niedoskonałości na skórze. Ta niezwykle skuteczna kombinacja pozwala zachować naturalny blask skóry, dzięki czemu wygląda naturalnie i zdrowo, a Ty czujesz się pewnie. Nie ważne, czy martwisz się rozszerzonymi porami, nierównościami lub świeceniem się skóry. Skin Smoothing Pore Perfector to recepta na każde z Twoich zmartwień. Po prostu użyj go przed nałożeniem podkładu tam, gdzie chcesz coś ukryć a będziesz o krok od uzyskania efektu idealnej skóry.

Przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Innowacyjna kompozycja pudrów, które w jednej chwili korygują niedoskonałości. Unikalne składniki pomagają z czasem poprawić ogólną kondycję i wygląd skóry. Dzięki formule wygładzania, pomaga utrzymać balans nawilżenia skóry i zapobiega świeceniu się jej. Regularnie stosowany redukuje zaskórniki i pory.

Działanie

Innowacyjna technologia

Natychmiastowy efekt idealnego krycia:

Kombinacja idealnie dobranych lekkich pudrów sprawia, że produkt łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, nie wysycha, nie rozmazuje się. W efekcie otrzymujemy maksymalne krycie, a skóra jest wygładzona i wolna od niedoskonałości.

Pory zredukowane na długo:

Ekstrakt z brązowych alg ma działanie hamujące produkcję enzymów, które stymulują wytwarzanie sebum, co przyczynia się do zredukowania porów.

Skin Smoothing Pore Perfector

Dodatkowe korzyści:

  • Kompozycja pudrów krzemionki pozwala na kontrolowanie wydzielania sebum, dzięki czemu skóra pozostaje matowa aż do 8 godzin.
  • Glukozamina wygładza skórę i pomaga poprawić jej strukturę.
  • Hialuronian sodu pomaga zachować równowagę nawilżenia skóry sprawiając,
    że produkt utrzymuje się na niej nie powodując krępującego uczucia ciężkości.
  • Kofeina wygładza skórę, a witamina E chroni ją przed wolnymi rodnikami.

Sposób użycia

Stosować na oczyszczoną skórę, przed nałożeniem podkładu. Produkt należy nakładać palcami w miejsca, gdzie jest to wskazane, a następnie delikatnie rozetrzeć.

Cena 150 zł

Możesz również polubić…