Nowości

Skinimalizm! Gotowa? Start!

ŚWIADOME, ROZSĄDNE DBANIE O SKÓRĘ, TO NAJPROSTSZY SPOSÓB, ABY JĄ USZCZĘŚLIWIĆ. SKINIMALIZM TO SPOSÓB NA PRZYWRÓCENIE SKÓRZE RÓWNOWAGI I UTRZYMANIE JEJ W OPTYMALNYM ZDROWIU PRZEZ DŁUGIE LATA. ZASADY SĄ PROSTE: WYBIERASZ MNIEJ, ALE ZA TO BARDZIEJ JAKOŚCIOWE KOSMETYKI. I PRZEDE WSZYSTKIM NIE PATRZYSZ NA TO, CO KUPIŁA KOLEŻANKA CZY SIOSTRA, ALE DOPASOWUJESZ SWOJE PRODUKTY ŚCIŚLE DO AKTUALNEGO STANU CERY. BO SKINIMALIZM TO TAKŻE POSTAWIENIE NA MAKSYMALNĄ PERSONALIZACJĘ PIELĘGNACJI.

Dermatolodzy od lat przestrzegają – co za dużo, to niezdrowo dla skóry. Zbyt wiele produktów, zbyt częste zmienianie kosmetyków to prosta droga do uwrażliwienia, nadreaktwyności, stanów zapalnych lub egzem. Ten organ lubi: regularność, ograniczoną ilość aktywnych składników i maksymalne dopasowanie funkcji kosmetyków do jego aktualnych potrzeb. Przemyślany zestaw kilku, podstawowych produktów sprawi, że skóra będzie mogła odpocząć, zregenerować barierę hydrolipidową, odbudować mikrobiom i po prostu: promienieć szczęściem. Jeśli zauważyłaś, że skóra jest podrażniona, przestymulowana, nadmiernie się błyszczy i jest zanieczyszczona lub przeciwnie jest ściągnięta i zaczerwieniona – potraktuj przygodę ze skinimalizmem jako kurację naprawczą. A potem sama zdecydujesz czy chcesz zostać w tym trendzie na dłużej.

Marka EISENBERG Paris opracowała linię kosmetyków o krótkich składach będących połączeniem innowacyjnych technologii i najlepszych, naturalnych substancji. Linia START idealnie sprawdzi się u osób mieszkających w dużych, zanieczyszczonych miastach, żyjących w ciągłym pośpiechu i stresie. Formuły zapewniają działanie ochronne, antyoksydacyjne i zabezpieczające przed zanieczyszczonym środowiskiem, szanując jednocześnie skórę: są testowane dermatologicznie, nie zawierają olejów mineralnych, ftalanów, parabenów i barwników. Dzień po dniu skóra odzyskuje równowagę, naprawia zaistniałe szkody i wygląda coraz piękniej.

ZESTAW DLA SKINIMALISTKI

Linia START zawiera 7 kosmetyków, ale przez pierwszy miesiąc-dwa potrzebujesz jedynie 3 produkty. Potem stopniowo możesz wzbogacić swój zestaw w kosmetyki, które uznasz za przydatne i potrzebne twojej cerze. Wszystkie produkty zawierają przede wszystkim aktywne wyciągi roślinne:

  • z Portulaki Pospolitej – super food, który oferuje także skórze maksymalne ukojenie, nawilżenie i antyoksydację
  • z nasion Moringi Olejodajnej – głęboko oczyszczającej i chroniącej skórę przed agresorami z zewnątrz
  • wyciąg z mikroalg – kojący, nawilżający i stymulujący odnowę skóry

OCZYSZCZANIE RANO I WIECZOREM:

Mousse Aérienne Visage, lekka pianka do twarzy delikatnie, ale skutecznie oczyści skórę i pomoże pozbyć się niedoskonałości.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Mousse Aérienne Visage 175 ZŁ/100 ML

PIELĘGNACJA NA DZIEŃ I NA NOC:

Défense Anti-Pollution, pielęgnacja ochronna przed zanieczyszczeniem środowiska – krem o aksamitnej teksturze, wzbogacony naturalnymi składnikami aktywnymi o właściwościach antyoksydacyjnych i chroniących przed zanieczyszczeniem środowiska, które zapobiegają odwodnieniu. Skóra jest miękka, wypoczęta i sprężysta. Może być stosowany pod oczy.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Défense Anti-Pollution 275 ZŁ/50 ML

PIELĘGNACJA NA WIECZÓR DLA SKÓRY PROBLEMATYCZNEJ Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI:

Soin Oil-Free Équilibrant, pielęgnacja oil-free przywracająca równowagę – ten produkt ma lekką, płynną formułę z naturalnymi składnikami aktywnymi, które matują i regulują wydzielanie sebum, jednocześnie doskonale nawilżając skórę problematyczną bez obciążania jej.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Soin Oil-Free Équilibrant 229 ZŁ/50 ML

DOPEŁNIENIE PIELĘGNACJI:

Życie nie byłoby tak piękne bez ukochanych zapachów – dlatego swoją pielęgnację skinimalistki uzupełnij zapachem, który, poza tym, że roztacza miłą woń – działa także na poprawę twojego nastroju, dodaje energii i pewności siebie. Dwa w jednym! Kolekcja zapachów EISENBERG Paris Happiness jest zaproszeniem do wolności, piękna oraz celebrowania radości. Linia obejmuje trzy uniwersalne wody perfumowane dedykowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn! Zapachy Happiness, Young i Beautiful mogą być używane samodzielnie albo dowolnie łączone ze sobą.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Happiness Happy
30 ml/ 50 ml/ 100 ml  369 zł/ 495 zł/ 755 zł

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Happiness Young
30 ml/ 50 ml/ 100 ml  369 zł/ 495 zł/ 755 zł

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Happiness Beautiful 
30 ml/ 50 ml/ 100 ml  369 zł/ 495 zł/ 755 zł

Wszystkie produkty EISENBERG Paris dostępne są stacjonarnie w SEPHORA i na sephora.pl.

Możesz również polubić…