Na zdrowie

Skomponuj idealny zestaw świąteczny z Curaprox

Prezent, który zaskoczy. Prezent, który sprawi przyjemność. Prezent, który wywoła uśmiech na twarzy. Czy taki istnieje? Marka Curaprox mówi trzy razy tak! W jej portfolio znajdziemy ciekawe propozycje świątecznych upominków, z których możemy skomponować wyjątkowe zestawy gwiazdkowe, dopasowane do indywidualnych upodobań każdej bliskiej osoby. Taką radość możesz sprawić również sobie, zwłaszcza, jeśli poprawa stanu zdrowia jamy ustnej znajduje się na liście noworocznych postanowień. Zadbaj o siebie i swoich bliskich w najlepszy sposób z Curaprox.

Hydrosonic Black is White

To soniczna szczoteczka do zębów z najwyższej półki. Stworzona z myślą o tych, którzy cenią nie tylko perfekcję w myciu zębów, ale również nietuzinkowy design. Matowo czarna i piękna, stworzona do osiągania wspaniałych rezultatów. Co jeszcze oferuje Hydrosonic Black is White? Trzy tryby działania: „start” o mocy 44 000, „clean” o mocy 64 000 oraz „smile” o mocy 84 000 cudownie delikatnych ruchów szczoteczki na minutę. Dwie główki, na których umieszczono włókna Curen® pokryte aktywowanym węglem, dzięki czemu pomagają usuwać przebarwienia bez uszkadzania szkliwa. Do tego wydajna bateria, pozwalająca na 60 minut szczotkowania – zawsze na pełnej mocy. Szczoteczka zamknięta jest w eleganckim, stylowym etui umożliwiającym zabranie je w dowolne miejsce. Taki upominek z pewnością zapadnie na długo w pamięci…

Dwupak szczoteczek Black is White

Szczoteczki manualne Curaprox będą idealnym rozwiązaniem dla miłośników tradycyjnych rozwiązań i… kolorów. Kultowe produkty z serii Black is White wyglądają świetnie, dlatego na widok takiego prezentu, obdarowywana osoba z pewnością krzyknie, że jest „cool”! Każda ze szczoteczek posiada na swojej główce aż 5 100 ultra cienkich włókien Curen®, które są niezwykle delikatne dla zębów i dziąseł, a jednocześnie absolutnie bezlitosne dla płytki bakteryjnej. Dzięki temu zapewniają zupełnie nowe doświadczenie podczas czyszczenia. Do wyboru mamy dwupak z dwiema czarnymi szczoteczkami lub duet czarnej i białej.

Pasta do zębów Black is White

“Black is White” o odświeżająco miętowo-cytrynowym smaku jest wybielającą pastą do zębów, usuwającą przebarwienia przy wykorzystaniu właściwości aktywnego węgla – nie poprzez mechaniczne lub chemiczne wybielanie. Ponadto wspomaga zdrowie jamy ustnej: enzymy chronią przed próchnicą zębów, wspomagając naturalną antybakteryjną funkcję śliny. Hydroksyapatyt powoduje reminalizację szkliwa zębów i uszczelnienie odsłoniętych kanalików zębowych. Nie znajdziemy w niej żadnych szkodliwych składników, takich jak np. SLS, triklos czy granulki z tworzywa sztucznego. Z Curaprox w najpiękniejszy sposób pokażesz, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie najbliższych.

Guma do żucia Black is White

To doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Guma do żucia „Black is White” ma pyszny, cytrusowo-miętowy, świeży smak. Najlepsze jednak jest w niej to, że zawiera mnóstwo dobrych składników. Aktywny węgiel usuwający przebarwienia i wybielający zęby bez żadnych uszkodzeń. Hydroksyapatyt – naturalny minerał wypełniający ubytki w szkliwie. Oksydazę glukozową o działaniu antybakteryjnym oraz ksylitol dający ochronę przed próchnicą i nadający delikatnie słodki smak. Taki dodatek do świątecznego zestawu z pewnością zaskoczy.

  • Curaprox Hydrosonic Black is White: 790,00 zł/ szt.
  • Curaprox Dwupak szczoteczek manualnych Black is White: 65,30 zł/ szt.
  • Curaprox Pasta do zębów Black is White: 110,00 zł/ 90 ml
  • Curaprox Guma do żucia Black is White: 23,00 zł/ szt.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

Możesz również polubić…