Nowości

Smak i zapach Pepsi i Mentosów zamknięte w… pomadkach

Jeśli na myśl o letnim orzeźwieniu przed Twoimi oczami staje puszka Pepsi, a „kultowy smak” kojarzy Ci się ze słodyczą owocowych Mentosów, to znak, że pomadki o tych unikalnych aromatach muszą znaleźć się w Twojej wakacyjnej torebce. Wybierz swoją ulubioną pomadkę, która pozostawi na Twoich ustach rozkoszny posmak i zapach Pepsi lub Mentosów w wersji malina lub truskawka .

 

Kochasz aromat Pepsi, który jak żaden inny kojarzy Ci się z orzeźwieniem w gorące dni? Jesteś uzależniona od bąbelków, które pozostawiają na Twoich ustach tę niepowtarzalną nutkę smakową? Jeśli tak, pomadka Pepsi Classic to Twój „must have” w kosmetyczce.  Pomadka nie tylko obłędnie smakuje i cudownie pachnie,  ale jednocześnie skutecznie dba o twoje usta.

Cena : 11,99 zł

Czy słodycz lata kojarzy Ci się z wyjątkowym smakiem owocowych Mentosów? Pomadka pozostawiająca na ustach smak i zapach tych kultowych cukierków to wariant dla Ciebie! Dostępna w dwóch wersjach – słodkiej truskawki i kuszącej maliny to balsam dla Twoich ust, który pozwoli Ci delektować się ulubioną nutką smakową w każdym momencie.

Cena : 11,99 zł

 

Produkty dostępne w sieciach HEBE oraz na www.mycosmetics.pl

Możesz również polubić…