Nowości

Soczysty makijaż London Look

Wiosna_Rimmel_Kate Moss_small

Makijaż Rimmel London na wiosnę 2013 to połączenie wyrazistego koloru
na subtelnym tle. Właśnie wiosną mamy najbardziej soczyste kolory, które zyskują
na intensywności, przebijają się na pierwszy plan i lśnią w promieniach wiosennego słońca. Taki jest właśnie wiosenny makijaż Rimmel, który prezentuje ambasadorka marki – Kate Moss. Jego bazą jest naturalna cera, a cała uwaga zwrócona jest na podkreślone intensywnym i świeżym kolorem  cyklamenowego różu usta.

Oczy w tym makijażu są bardzo delikatnie podkreślone. Właściwie na rozświetlonej i przypudrowanej powiece zobaczymy jedynie kredkę w linii górnych rzęs. Brązowa wodoodporna kredka Scandaleyes 003 Brown zagęszcza rzęsy
i delikatnie wyciąga oko w kierunku zewnętrznego kącika. Rzęsy zostały wytuszowane czarną maskarą, która pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy, czyli Scandaleyes. Należy jednak pamiętać, aby tuszując rzęsy, w tym makijażu, skupić się na górnej linii rzęs, a dolną linie tylko delikatnie zaznaczyć. Da to efekt optycznego „otwarcia” i powiększenia oczu.

Usta to zdecydowanie najważniejszy element  wiosennego makijażu. Zaznaczone mocnym, soczystym, niesamowicie świeżym kolorem różowych kwiatów.
Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że są to usta pomalowane mocnym błyszczykiem, nic bardziej mylnego. To zupełnie nowy produkt Rimmel jakim jest szminka w płynie Apocalips. Kate Moss w wiosennej stylizacji ma użyty kolor nr 3030 – Apocaliptic w niezwykle soczystym kolorze.  Nowa nowa szminka w płynie jest wyjątkowo trwała, dzięki mocnym  pigmentom, a łatwa w użyciu jak błyszczyk. Wszystkie najlepsze cechy szminki i błyszczyka zawarte w jednym, niesamowicie trwałym produkcie, który pozwoli  cieszyć się nieskazitelnym makijażem, przez wiele godzin.

Naturalna, rozświetlona cera bez śladu podkładu to ideał, do którego wiosną i latem należy dążyć. Taki efekt nie jest wcale trudny do osiągnięcia, wystarczy jeżeli mamy dobry podkład, który nawet w ciągu dnia, przy dużej ilości światła  jest nie do wykrycia. Ten pokład to Match Perfection. Kate Moss doskonale o tym wie, dlatego używa tego właśnie podkładu w odcieniu 101 Classic Ivory. Okolice oczu i powieki rozjaśnia rozświetlaczem z tej samej linii nr 030 Classic Beige. Jeżeli chcemy uwypuklić kości policzkowe to wystarczy odrobinę rozświetlacza nanieść na najbardziej wystające partie policzków i delikatnie wklepać opuszkami palców. Świeży i wiosenny wygląd cery to również zasługa trójkolorowego różu Match Perfection nr 004, który swym kolorem delikatnie otula kształt policzków. Dla dziewczyn, które nie stosują podkładów dobrym rozwiązaniem jest użycie najnowszego BB Creamu marki Rimmel 9 w 1, który nie tylko ukrywa niedoskonałości skóry, ale ma także właściwości pielęgnujące. Dzięki niemu cera jest zdrowa, zadbana,
a jednocześnie doskonale zabezpieczona, ponieważ formuła zawiera silny filtr SPF 25 – idealny na wiosenne promienie słoneczne.

Wskazówki dotyczące makijażu wiosennego marki Rimmel przygotował Andrzej Sawicki oficjalny makijażysta marki Rimmel w Polsce

 Kosmetyki wiosennej kolekcji  Rimmel 2013

Oczy
maskara ScandalEyes ok. 29 zł
cienie Glam’Eyes  Mono ok. 17 zł
kredka ScandalEyes Waterproof nr 003 (brąz) ok. 19 zł
puder Match Perfection ok. 30 zł

 Usta
szminka w płynie Apocalips nr 303 Apocaliptic cena ok.  23 zł

Twarz
podkład Match Perfection ok. 37 zł
BB Cream Rimmel kolor Light i Medium, ok. 17 zł
korektor – rozświetlacz Match Perfection nr 030 ok. 29 zł
róż Match Perfection    nr 004  ok. 30 zł

Możesz również polubić…