Dla mam

Sportowa elegancja

babymule_red_5

Mając pod opieką malucha, trudno nosić się elegancko, w klasycznym tego słowa rozumieniu. Młodzi rodzice stawiają na komfort, to oczywiste. Ale nosić się wygodnie nie oznacza, że mama i tata muszą wyglądać niemodnie. Panujący od kilku sezonów stylowy eklektyzm pozwala bowiem łączyć komfort i dobry look. Efekty są imponujące!

babymule_black_2

Wolność i swoboda

Styl sportowy gwarantuje luz i pełną swobodę ruchów. I to on sprawdza się najlepiej, gdy masz pod opieką malucha. Sportowe bluzy zestawione z leginsami, prostymi spodniami, szortami czy spódniczkami gwarantują młodym mamom komfort, pozwalają czuć się pewnie i pięknie, nawet wtedy, gdy pociążowe kilogramy jeszcze nie zdążyły ich opuścić. Hitem są dresowe sukienki- nie dość, że nie krępują ruchów, to jeszcze podkreślają kobiece kształty, sprawiając że młoda mama czuje się sexy. Po sportową elegancję równie chętnie sięgają panowie. I nic w tym dziwnego. Ulubiona bluza i proste, dobrej jakości dżinsy sprawdzą się zawsze i wszędzie. Także podczas spaceru z dzieckiem.

babymule_green_3

Dodatek też się liczy

Styl sportowy ceni sobie proste i wygodne rozwiązania. Nie oznacza to bynajmniej, że rezygnuje się z dodatków. Wprost przeciwnie. Ale liczą się nie te, które dobrze się prezentują, ale te, które łączą ciekawy design z funkcjonalnością. Im prościej i im bardziej praktycznie, tym lepiej. Co styliści doradzają młodym rodzicom? Funkcjonalne i uniwersalne torby dla mam i ojców (np. uniwersalne torby Babymule dostępne na www.mavero.pl). Nie dość, że dobrze się prezentują, to jeszcze bardzo ułatwiają opiekę nad dzieckiem. Wyposażone w dwie duże kieszenie, wiele małych przegródek, kieszeń termoizolacyjną na butelkę, etui na mokre chusteczki i zużyte pieluszki, zewnętrzne kieszenie szybkiego reagowania czy wewnętrzne, zamykane kieszonki np. na pieniądze, karty czy dokumenty oraz wewnętrzną, składaną matę do przewijania, to dodatkowo wykonano je bardzo starannie, z najwyższej jakości materiałów. A to tylko dobrze działa na nasz wygląd.

babymule_red_3

Torby Babymule sprawdzają się tym bardziej, że można je nosić aż na trzy różne sposoby: jako zwykłą torbę na ramię, torbę do wózka czy plecak. Idealny dodatek dla pań i panów. Prosty, praktyczny i z klasą.

Więcej informacji o produkcie rodzice znajdą na www.mavero.pl

babymule_black_4

Torba Babymule Original – cena: 449 pln
Torba Babymule Woodland Print- cena: 449 pln

 

Możesz również polubić…