Nowości

Sprzątasz? NATURALNIE!

W obecnych czasach coraz powszechniejszy jest trend zdrowego EKO życia. Jesteśmy bardziej świadomi wyborów: znacznie częściej czytamy etykiety, ceniąc jakość chętniej inwestujemy w produkty ekologiczne, zdrowe i bezpieczne dla nas oraz dla naszego środowiska. Ten trend widoczny jest również jeżeli chodzi o zakup środków czystości.

W domu spędzamy bardzo dużą część naszego życia, dlatego powinno to być dla nas miejsce bezpieczne pod każdym względem. Kwestia czystości to jedna z podstawowych priorytetów, gwarantuje naszej rodzinie przyjazne i przede wszystkim zdrowe warunki życia. Odświeżona, czysta i pachnąca przestrzeń, która nas otacza poprawia nasze samopoczucie i nastrój.

 

Naturalna czystość w Twoim domu

Najczęściej w naszej szafce zawierającej środki czystości, trzymamy opakowania wypełnione po same brzegi chemią. Co w nich znajdziemy? Najczęściej chlor, barwniki, konserwanty i wiele innych, będące najczęstszymi przyczynami podrażnień i alergii. Owszem, nie da się im odmówić skuteczności czyszczenia, jednak nie są obojętne ani dla naszego zdrowia, ani tym bardziej dla środowiska. Zamiast używać chemikaliów postaw na naturalne sposoby. Dlaczego? Należy pamiętać, że ludzka skóra jest bardzo wrażliwa, podatna na podrażnienia po kontakcie z detergentami. W dbałości o nasze zdrowie unikajmy też wdychania oparów unoszących się po zastosowaniu popularnych środków czystości, które drażnią układ oddechowy i nie pozostają obojętne dla organizmu i natury.

Bezpieczne środki czystości przyjazne dla rodziny

Wróć do natury i ciesz się tym, co może Ci ona zaoferować. Jeżeli poszukujesz produktów czystości, które są przyjazne dla Twojej rodziny, a przy tym są bezpieczne dla środowiska? Seria Over Clean została stworzona z myślą o Tobie! Są to środki czystości biodegradowalne i całkowicie bezpieczne zarówno dla dzieci, osób starszych, zwierząt jak i natury. Po ich użyciu Twój dom będzie odświeżony, a w powietrzu będzie unosił się ich delikatny zapach. 

URINE FREE OVER CLEAN – NATURALNY ŚRODEK CZYSTOŚCI

URINE FREE OVER CLEAN to skuteczny i w 100 proc. biodegradowalny, bioenzymatyczny i ekologiczny środek czystości. Jest całkowicie bezpieczny –  może być stosowany w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci i osoby starsze. W sposób trwały usuwa plamy i neutralizuje zapach moczu oraz innych zabrudzeń pochodzenia organicznego tj. kawy, trawy. W swoim składzie zawiera bioenzymy, które działają bezpośrednio na kryształki kwasu moczowego, usuwają zabrudzenia oraz niwelują nieprzyjemny zapach uryny. W kontakcie ze skórą nie alergizuje i nie powoduje podrażnień. Usuwa zabrudzenia z wszelkiego rodzaju powierzchni np. z dywanów, materacy, tkanin, tapicerek, ubrań, ręczników, pościeli, podłogi, glazury, ceramiki itp. Produkt występuje w dwóch wersjach zapachowych: uniwersalnym i migdałowym.

Dlaczego warto stosować produkt URINE FREE?

  • Dzięki innowacyjnej formule produkt działa szybko i skutecznie. Doskonale radzi sobie z trudnymi do usunięcia plamami pochodzenia organicznego. Działa nie tylko powierzchniowo, ale i wnika w głąb zabrudzenia.
  • Niezależnie od powstania plamy doskonale neutralizuje przykre zapachy z moczu, kału, wymiocin, trawy, kawy itp.
  • Niejonowe środki powierzchniowo czynne usuwają plamy ze wszystkich powierzchni i jednocześnie zapobiegają zaleganiu i powstawaniu brudu.
  • Praktyczne opakowanie z atomizerem ułatwia rozprowadzanie produktu na wybrana powierzchnię.

Pojemność:

URINE FREE 250 ml – 26,99 zł

URINE FREE 700 ml – 63,99 zł

URINE FREE 5 litrów – 355,99 zł

 

NOVITAS OVER CLEAN – NATURALNY NEUTRALIZATOR ZAPACHU

NOVITAS OVER CLEAN to wysokiej jakości odświeżacz powietrza w sprayu, który dzięki zawartym molekułom szybko i skutecznie pochłania i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki swojej innowacyjnej technologii, produkt skutecznie absorbuje nieprzyjemna woń, pozostawiając w pomieszczeniu długotrwały i przyjemny efekt kwiatowej świeżości. Preparat doskonale nadaje się do neutralizowania zapachów w domu, biurze czy też wnętrzu samochodu.

Pojemność:

NOVITAS 250 ml – 21,50 zł

Neem All Clean OVER CLEAN – naturalny, ekologiczny koncentrat do mycia podłóg

Neem All Clean OVER CLEAN to skuteczny i ekologiczny płyn do mycia podłóg. Doskonale usuwa zanieczyszczenia i zabrudzenia z wszelkiego rodzaju podłóg, pozostawiając w pomieszczeniu przyjemny i świeży zapach. Naturalny środek czystości przeznaczony do mycia powierzchni lakierowanych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych, kamienia, podłóg drewnianych oraz paneli podłogowych. Dzięki unikatowej formule nadaje czyszczonym powierzchniom połysk i blask, nie pozostawiając smug. Jest bezpieczny i bardzo wydajny. Receptura produktu oparta jest jedynie o naturalne składniki czynne takie jak: olejek z drzewa neem, olejek sosnowy, olejek cytrynowy. Po umyciu podłóg zalecane jest ponowne wykorzystanie do np. podlewania roślin w ogrodzie jak i w domu.

  • Dzięki zawartości naturalnego olejka pozyskiwanego z „drzewa neem” produkt posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Dodatkowo posiada działanie repelencyjne i odświeżające. Nadaje blasku i połysku różnego rodzaju powierzchniom podłogowym.
  • Dodatek olejku sosnowego eliminuje zanieczyszczenia oraz pielęgnuję czyszczone powierzchnie. Ma przyjemny i świeży zapach, który na długo utrzymuje się w pomieszczeniu.
  • Zawartość olejka cytrynowego ma działanie przeciwbakteryjne i pozostawia długotrwały zapach i efekt świeżości.

Pojemność:

Neem All Clean 1 litr – 33,99 zł

PRODUKT POLSKI

Więcej informacji: www.over-clean.pl

Możesz również polubić…