Dla mam,Nowości

Stylowa poduszka ozdobi pokój maluszka

Nic tak bardzo nie wpływa na zrównoważony, wielokierunkowy, harmonijny rozwój dziecka jak sen. Im lepiej dziecko śpi, tym jest bardziej sprawne – tak intelektualnie, jak fizycznie. Tworząc dziecku przyjemną przestrzeń do spania, dajemy mu to, co niezbędne, by zdrowo rosło i z ochotą poznawało świat.

Poduszki-Color-Stories

Jak sobie pościelesz…

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że pościel, w jakiej śpi dziecko, ma kluczowe znaczenie dla jakości odpoczynku. Ważne, aby było kolorowo, ale nie pstrokato. By pościel sprzyjała relaksowi, stwarzała przestrzeń do spania, zachęcała do odpoczynku, pozwala znaleźć ukojenie po dniu pełnym wrażeń. Ważne jest także i to, aby akcesoria do spania były jak najbardziej naturalne. Najlepiej sprawdza się miękka, wysokogatunkowa, rozkosznie ciepła i wygodna bawełna. Nie dość, że jest zdrowa, nie podrażnia skóry dziecka, pozwala jej oddychać i nie powoduje przegrzania organizmu, to – tak po prostu – lepiej się pod nią śpi.

Poduszki-Color-Stories

Poduszki, poduszeczki

Dzieciaki kochają poduchy, zwłaszcza te miękkie i kolorowe. Nic dziwnego, że to właśnie one są synonimem błogich, rozkosznych snów najmłodszych. Poduszka Color Stories ze sklepu www.babymama.pl ozdobiona piękną grafiką Agaty Raczyńskiej z jednej strony oraz kolorowymi grochami, statkami, paskami lub kratkami z drugiej, to absolutny niezbędnik w sypialni małego śpiocha. Nie dość, że świetnie wkomponuje się w każde wnętrze, zadba o komfort wypoczynku malucha jak żadna inna, to dodatkowo stwarza atmosferę spokoju i relaksu – tak potrzebną na sen dobry.

Poduszki-Color-Stories

Zdrowy sen

Jaka powinna być idealna poducha dla malucha? Najlepiej taka, która jest wykonana z miękkiej i wysokogatunkowej bawełny, z antyalergicznym, wysokiej klasy silikonowo – poliestrowym wypełnieniem, ciepła, miękka i sprężysta. Zaprojektowana z myślą o najmłodszych – o ich wygodzie, emocjach i zdrowiu. Wyprodukowana w Polsce poduszka Color Stories nie zawiera substancji szkodliwych dla dzieci. A przyznany jej certyfikat Tekstylia Godne Zaufania tylko to potwierdza.

Poduszki-Color-Stories

Poduszka Color Stories – cena 79,00 pln www.babymama.pl

Poduszki-Color-Stories

Wzory do wyboru:

Poduszka Multicolor Dots grafika i kropki Color Stories
Poduszka Navy Blue grafika i kratka Color Stories
Poduszka Navy Blue grafika i paski Color Stories

Poduszki-Color-Stories Poduszki-Color-Stories

Możesz również polubić…