Nowości

Superfoods dla włosów z VEGAN Desserts Chia&Goji Pudding

Matowe, kruche i zniszczone – takie zazwyczaj są nasze włosy po zimie. By przywrócić im witalność, gładkość i elastyczność, której tak potrzebują sięgnijmy po 100% wegańskie kosmetyki Vegan Dessert z linni Chia&Goji Pudding. Łączące siłę aż dwóch superfoods kosmetyki pomogą skutecznie zregenerować zniszczone włosy.

Choć są malutkie w nasionkach chia drzemie wielka moc. W kosmetykach do włosów te bogate w antyoksydanty nasiona przywracają włosom wspaniały blask oraz odpowiedni poziom nawilżenia, a także kondycjonują je, odżywiają i pozostawiają aksamitnie gładkie. Dodatkowo łagodzą także podrażnienia skóry głowy, przywracając jej komfort. W kosmetykach marki Vegan Desserts towarzyszą im bogate w przeciwutleniacze  jagody goji, które  łagodne oczyszczają skórę głowy, regulują wydzielanie sebum oraz wzmacniają cebulki i strukturę włosów zapewniając im witalność. Linia Chia&Goji Pudding przeznaczona do włosów zniszczonych, matowych, kruchych i puszących się składa się z trzech elementów: szamponu, odżywki oraz maski do włosów.

Wszystkie produkty z linii Chia&Goji powstały w oparciu o 99% składników pochodzenia naturalnego. Kosmetyki posiadają certyfikat VEGAN wydawany przez niezależny ośrodek European Vegetarian Union, który stanowi gwarancję iż w produktach nie znajdziemy żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego. Jednocześnie poświadcza on iż produkty powstały w sposób bezpieczny zarówno pod względem komponentów jak i sposobu produkcji.

  • Szampon do włosów Chia&Goji – Sugerowana cena 19,99 zł/ 300 ml
  • Odżywka do włosów Chia&Goji – Sugerowana cena 19,99 zł/ 300 ml
  • Maska do włosów Chia&Goji – Sugerowana cena 24,99 zł/ 250 ml

Możesz również polubić…