Nowości

Surf Hawaiian Dream – hawajski sposób na czyste i pachnące pranie

Wakacje to czas małych i dużych podróży. Czas odkrywania świata i ciągłego pakowania, rozpakowywania, a co za tym idzie – nieustannego prania. I choć wakacje to sama przyjemność, wielu z nas pranie kojarzy się raczej ze żmudnym obowiązkiem. Czy można poczuć wakacyjny klimat piorąc ubrania? Okazuje się, że tak. Dzięki nowej serii Surf Hawaiian Dream, w której zarówno proszek, żel, jak i kapsułki do prania zniewalają wprost tropikalnym zapachem. Takie pranie to czysta przyjemność!

Wybierając produkt do prania szukamy przede wszystkim skutecznego detergentu, który rozprawi się z plamami na ulubionych ubraniach. Szybka analiza zawartości szafy podpowiada nam, że na jednym produkcie nie możemy poprzestać, bo zdecydowanie w naszej szafie królują kolory – t-shirty we wszystkich barwach tęczy, do tego sukienki i spodnie w najmodniejszych odcieniach sezonu. Biel godnie reprezentują koszule i koszulki, które, jak twierdzą stylistki, są swoistym „must have” w każdej garderobie. I tak nasz półka z detergentami zapełnia się środkami do prania białych i kolorowych tkanin, do tego płyn do płukania, żeby ubrania długo pachniały świeżością. Rodzi się zatem pytanie – czy przypadkiem nie da się podejść do kwestii prania nieco prościej? W końcu każdy kolejny proszek i płyn nie tylko zajmuje dodatkowe miejsce w szafce, ale i pociąga za sobą konkretne wydatki.

Surf Hawaiian Dream – nowy sposób na czyste i pachnące pranie

Z myślą o praniu prostym i przyjemnym powstały nowe produkty Surf Hawaiian Dream. To pierwsze detergenty Surf, które możesz z powodzeniem stosować zarówno do prania białych, jak i kolorowych tkanin. Wystarczy, że posortujesz pranie jak zwykle i zarówno do białych jak i barwnych tkanin użyjesz tego samego preparatu. Koniec z kupowaniem dodatkowych środków! Ponadto proszek, kapsułki i żel nie tylko zapewnią nieskazitelną czystość pranym tkaninom, ale również otulą je niezwykłym, tropikalnym zapachem, który zapewni im długotrwałą świeżość. Wszystko za sprawą zmysłowej kompozycji zapachowej, w której wyczujemy akordy soczystego melona oraz czerwonych owoców.  Z nowym Surf Hawaiian Dream pranie to czysta przyjemność!

PROSZEK DO PRANIA SURF HAWAIIAN DREAM

Proszek do prania Surf Hawaiian Dream to produkt uniwersalny, który można stosować zarówno do białych, jak i kolorowych ubrań. Zapewnia im idealną czystość i sprawia, że są miękkie w dotyku. Dodatkowo proszek do prania Surf Hawaiian Dream pozostawia przyjemny, owocowy zapach, który długo utrzymuje się na tkaninach. Proszek jest przy tym bardzo wydajny w użyciu.

Pojemność i rekomendowana cena promocyjna: 1.3kg (20 prań) – 12,99 zł, 2.6kg (40prań) – 18,99 zł, 3.9kg (60prań) – 23,99 zł, 4.55kg (70 prań) – 28,29 zł

ŻEL PIORĄCY SURF HAWAIIAN DREAM

Żel piorący Surf Hawaiian Dream do prania białych i kolorowych tkanin zapewnia im świeżość i wyjątkowy zapach owoców. Aby aromatyczne nuty jak najdłużej utrzymywały się na tkaninach,  ulotny zapach zamknięto w specjalnych mikrokapsułkach. Mikrokapsułki te pękają i uwalniają zapach w trakcie pocierania tkaniny podczas prania. Żel do prania jest przy tym wydajniejszy od dostępnych na rynku płynów do prania – do pralki wystarczy bowiem wlać tylko jedną nakrętkę. Jest to możliwe, ponieważ żel jest bardziej skoncentrowany i dlatego 1 litr żelu wystarczy aż na 20 prań, a 3 litry żelu aż na 60 prań.

Pojemność i rekomendowana cena promocyjna: 1L (20 prań) – 14,69 zł, 2L (40 prań) – 20,99 zł , 3L (60 prań) – 29,29 zł

KAPSUŁKI DO PRANIA  SURF HAWAIIAN DREAM

Polki cenią sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania. Dlatego tak bardzo polubiły kapsułki do prania. Do tych praktycznych w użyciu produktów dołączają teraz kapsułki Surf Hawaiian Dream. Idealnie nadają się do prania białych i kolorowych ubrań. Wystarczy włożyć jedną kapsułkę do pralki, aby ubrania zachwycały świeżością i owocowym zapachem, który długo utrzymuje się na tkaninach.

Pojemność i rekomendowana cena promocyjna: 14 prań – 14, 69 zł, 30 prań – 20,99 zł, 42 prania – 29,29 zł

Możesz również polubić…