Nowości

Świąteczna atmosfera jest #niedozastąpienia. Poskładaj rodzinne puzzle

Zakupy, porządki, przygotowanie potraw, do załatwienia tysiąc spraw. Nadchodzą święta.  Lista rzeczy do zrobienia jest bardzo długa.  Dobra organizacja czasu, podział obowiązków, a także współpraca połączona z zabawą to klucz do sukcesu.

 

Rodzinne puzzle

Święta to niezwykły czas, pełen magii i rodzinnej atmosfery. Przygotowania do nich powinny zbliżać bliskich do siebie i być okazją do wykreowania niezapomnianych wspomnień. Ich wspólne przygotowywanie to świetna okazja by nauczyć się współpracy i lepszej komunikacji pomiędzy sobą. To również dodatkowa okazja do niekończących się rozmów, śmiechu. W świętach najważniejszy jest wspólnie spędzony czas. Aby, stworzyć idealne święta potrzebna jest cała rodzina. W tym czasie wszyscy są nie do zastąpienia. Babcia i dziadek szykują wigilię, mama  sprząta i przystraja dom, tata kupuje i obsadza choinkę, dzieci ubierają drzewko, a Św. Mikołaj rozdaje prezenty. Jeśli choć jedna z tych osób zachoruje, nie będziemy mogli stworzyć wymarzonych świąt.

Zdrowe święta

Boże Narodzenie to też wyjątkowo trudny czas dla naszego zdrowia. Stres związany z przygotowaniami do świąt, klimatyzacja, zmienne temperatury sprawiają, że osłabiony organizm jest bardziej podatny na różne infekcje. A w szczególności na ból gardła, który pojawia się nagle. Co zrobić gdy zachorujemy? Najważniejsze, to szybka reakcja, gdy tylko pojawią się pierwsze dolegliwości. Jeżeli tylko zaczynamy czuć drapanie lub pieczenie w gardle sięgnijmy po skuteczny lek, który uśmierzy nasz ból. Tantum Verde szybko i skutecznie leczy ból gardła. Zawarta w Tantum Verde benzydamina wykazuje właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, oraz miejscowo znieczulające i antyseptyczne. Im wcześniej zastosujemy leczenie tym szybciej pozbędziemy się dolegliwości. Nie pozwólmy, aby ból gardła pokrzyżował nam plany. Święta Bożego Narodzenia są tylko raz w roku! Cieszmy się każdą chwilą spędzoną z bliskimi.

  • Tantum Verde aerozol – 1,5 mg/ml – Może być stosowany już u najmłodszych dzieci. Pomaga nie tylko przy stanach zapalnych gardła, ale także przy aftach, pleśniawkach i bolesnym ząbkowaniu.
  • Tantum Verde Forte – 3mg/ml – Odpowiedni dla osób aktywnych. Ten preparat zawiera podwójną dawkę leku, jest więc idealny dla osób, które nie mają czasu na chorobę. Ta forma leku przeznaczona jest jedynie dla osób dorosłych.
  • Tantum Verde roztwór – 1,5 mg/ml – Jesteś tradycjonalistą? Postaw na płukanie gardła roztworem.
  • Tantum Verde pastylki (smak: miodowo – pomarańczowy, miętowy, cytrynowy i eukaliptusowy) – 3mg/pastylka – Kuracja dla całej rodziny. Wystarczą tylko trzy pastylki dziennie. Masz do wyboru cztery smaki. Pastylki o smaku mięty, cytryny, eukaliptusa oraz miodu z pomarańczą może stosować cała rodzina (dzieci powyżej 6. roku życia). Pastylki niczym dropsy, pakowane są w oddzielne papierki, dlatego jednym opakowaniem mogą leczyć się wszyscy domownicy.

 

Możesz również polubić…