Nowości

Szampony Healing – w trosce o zdrowe i piękne włosy bez łupieżu!

Firma Catzy of Poland to producent wysokiej jakości preparatów do profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji włosów. Od ponad 35 lat z dużym sukcesem dba o kondycję i zdrowie naszych włosów. Najbardziej znanym i cenionym brandem firmy Catzy jest seria szamponów przeciwłupieżowych Healing. Do ich produkcji wykorzystywane są receptury, w skład których wchodzą komponenty o właściwościach myjących, przeciwłupieżowych, stabilizujących, odżywczych  i ochronnych. Odpowiednio wyselekcjonowane składniki w znaczący sposób wpływają na poprawę wyglądu skóry głowy,  jak i włosów. Szampony Healing  to zdrowie i bezpieczeństwo. Marka w 2015 roku otrzymała nagrodę Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma.  Wygraną przyznali konsumenci za najlepszy produkt w kategorii profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Łupież to problem wielu osób. Pojawia się bez względu na płeć i wiek. Zazwyczaj przyczyną jego powstawania są grzyby drożdżopodobne. Bytują one na skórze każdego człowieka. Spadek odporności, niedobór cynku, a także nasilony łojotok powodują, że zaczynają się one nadmiernie namnażać tworząc na naszej skórze łupież. Choroba skóry głowy objawia się nadmiernym łuszczeniem, któremu towarzyszą liczne zaczerwienienia i podrażnienia, a często również swędzenie. I choć schorzenie to nie jest ani zaraźliwe, ani groźne to jest mało estetyczne.  Białe łuski na włosach i ubraniu to mało atrakcyjna ozdoba. Powstawaniu łupieżu sprzyja też niedostateczna higiena. Gdy zbyt rzadko myjemy włosy, dochodzi do nadmiernego gromadzenia się łoju oraz martwych komórek skóry. Nieregularnie myte włosy są narażone na powstawanie łupieżu. Zimą skóra jest bardzo narażona na przesuszenie. Dodatkowo gdy nosimy czapkę, używamy suszarki do włosów, a także przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach tworzymy sprzyjające warunki do pojawienia się łupieżu. Podstawowym narzędziem do walki z łupieżem są preparaty pielęgnacyjno-lecznicze. Właściwie dobrany szampon przeciwłupieżowy pomoże pozbyć się problemu i znacznie poprawi wygląd włosów. Decydując się na zakup danego preparatu powinniśmy sprawdzić, czy jest bezpieczny dla skóry głowy i włosów, a także czy oprócz właściwości pielęgnacyjnych posiada przede wszystkim skuteczne działanie.

Linia szamponów HEALING składa się z 2 produktów: szamponu przeciwłupieżowego do włosów przetłuszczających się oraz z szamponu przeciwłupieżowego do każdego rodzaju włosów.

 

HEALING Ziołowy Szampon Przeciwłupieżowy

Ziołowy Szampon Przeciwłupieżowy Healing to szampon, przeznaczony do włosów przetłuszczających się z łupieżem. Działa przeciwbakteryjnie, wzmacniająco i oczyszczająco. Hamuje nadmierne wydzielanie sebum. Posiada właściwości oczyszczające, eliminuje łupież. Nadaje włosom miękkość i blask. Zmniejsza świąd i działa łagodząco na skórę głowy. Aktywną substancją czynną jest pirytionian cynku w stężeniu 1%, który ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, hamuje rozwój szkodliwych patogenów. Receptura szamponu wzbogacona jest w ekstrakty ziołowe z rozmarynu, brzozy, pokrzywy i rumianku, które zmniejszają przetłuszczanie się włosów. Można go stosować codziennie, aż do uzyskania efektu kuracji. Ma przyjemny migdałowy zapach.

Cena: 22,00zł

Pojemność: 200 ml

Dostępność: apteki

 

HEALING Szampon Przeciwłupieżowy

Szampon Healing przeznaczony jest do stosowania w przypadku łupieżu do każdego rodzaju włosów. Aktywną substancją czynną jest pirytionian cynku w stężeniu 1%, który działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, hamuje rozwój szkodliwych patogenów. Szampon Healing starannie oczyszcza skórę głowy i eliminuje łupież. Jest delikatny. Działa kojąco na skórę. Posiada właściwości przeciwłupieżowe oraz pielęgnacyjne. Nadaje włosom blask, miękkość i puszystość. Można go stosować codziennie, aż do uzyskania efektu kuracji. Ma przyjemny migdałowy zapach.

Cena: 20,00 zł

Pojemność: 200 ml

Dostępność: apteki

Możesz również polubić…