Nowości

Szminki Matte Legend 3w1 od Avon – stworzone byś stała się legendą!

Poznaj 3 sekrety profesjonalistów, zamknięte w jednej szmince! Dzięki niej Twoje usta będą zadbane i idealnie podkreślone. Intensywny kolor, precyzja zaklęta w unikalnym kształcie oraz baza przedłużająca trwałość czynią Matte Legend od Avon prawdziwym dziełem ekspertów.

W Avon wierzymy, że każda z nas może pozwolić sobie na luksus, nie wydając przy tym fortuny na wizytę u profesjonalisty. W końcu wszystkie zasługujemy na najwyższej jakości produkty i niezawodny efekt! Dlatego przedstawiamy linię Matte Legend, czyli wszystko to, czego oczekujesz od swojej szminki. Unikalny, diamentowy kształt pozwala na PRO PRECYZYJNĄ aplikację, PRO PIGMENT zapewni najintensywniejszy kolor już w 1 warstwie, a zawarta w szmince PRO BAZA utrzymuje nawilżenie ust przez wiele godzin! Docenili ją profesjonalni makijażyści:

Matte Legend łączy w sobie wszystkie cechy matowych szminek z najwyższej półki. Będziesz zachwycona jej pigmentacją, a dzięki unikalnemu kształtowi o zaostrzonych brzegach, bez problemu pomalujesz usta bez konieczności używania konturówki. Wbudowana baza nawilżająca pomoże uniknąć wysuszenia ust oraz przedłuży trwałość produktu. Szczerze polecam – mówi Anna Pacuła, ekspert makijażu Avon.

Szminki Avon Matte Legend docenią nie tylko profesjonaliści, ale także prawdziwe „makeup lovers”. Ich wyjątkowy kształt pozwoli na precyzyjną aplikację w każdych warunkach, a kryjący, matowy kolor utrzyma się na długo, zapewniając nawilżenie i gładkie, przyjemne wykończenie. Dostępne są w 10 nowych kolorach, zamkniętych w eleganckim opakowaniu.

Szminka Avon Matte Legend będzie dostępna w katalogu Avon 4/2020 w cenie od 19,99 zł. Avon Matte Legend można zamówić u Ambasadorek Piękna Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl i przez iKatalog Avon.

Możesz również polubić…