Nowości

Tantum Rosa. Pasuje każdej kobiecie!

Czy singielka, czy mężatka, siostra, matka, córka, babka, zabiegana, rozmarzona…na infekcję narażona! Różnimy się i to jest piękne, ale każda z nas jest przede wszystkim kobietą i to nas jednoczy. Dlatego ważne, abyśmy potrafiły o siebie odpowiednio zadbać. Tantum Rosa leczy objawy każdej infekcji intymnej, wiec pasuje każdej kobiecie! Pamiętaj, na infekcje te intymne – Tantum Rosa, a nie inne!

Tantum Rosa to lek, który już od ponad 20-tu lat wspiera Polki i jest ich niezawodnym towarzyszem niezależnie od wieku, potrzeb czy sytuacji życiowej. Został stworzony z troski o kobiecość, w każdym jej aspekcie – zdrowia intymnego, jakości i komfortu życia! Preparat chętnie rekomendują ginekolodzy. Dlaczego Tantum Rosa pasuje każdej kobiecie? Gdyż jest skutecznym i bezpiecznym środkiem w leczeniu objawów różnego rodzaju dolegliwości okolic intymnych takich jak: ból, pieczenie, świąd, upławy, zaczerwienienie, obrzęk. Co ważne, Tantum Rosa to lek, który działa kompleksowo, przeciwbólowo, przeciwzapalnie i antyseptycznie.

Wierność Polek zobowiązuje, dlatego Tantum Rosa tak jak i one zmienia się! Już teraz Tantum Rosa dostępna jest w dwóch postaciach:

  • higieniczna i łatwa w użyciu forma gotowego roztworu – idealna na wakacje!;
  • tradycyjna forma saszetek do stosowania w infekcji i w połogu.

Na infekcje te intymne – Tantum Rosa, a nie inne! Przekonaj się sama!

 

Tantum Rosa roztwór dopochwowy z NOWOCZESNYM APLIKATOREM! Gotowy do natychmiastowego użycia!

Tantum Rosa roztwór dopochwowy to lek OTC, dostępny w higienicznych jednorazowych butelkach do natychmiastowego użycia. Opakowanie zawiera 5 butelek. Zawarty w butelce roztwór dopochwowy jest gotowy do zastosowania. Możliwe jest podniesienie jego temperatury, poprzez zanurzenie butelki na kilka minut w ciepłej wodzie.

  • roztwór o przyjemnym różanym zapachu
  • pięć jednorazowych butelek
  • irygator jest z miękkiego, delikatnego plastiku
  • aplikator o regulowanej długości
  • pojemność – 140 ml

Tantum Rosa  roztwór dopochwowy  wskazania do stosowania:

Lek zaleca stosować się w przebiegu: zapalenia sromu i pochwy, zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia (np. zakażenia, podrażnienia mechaniczne), również po chemio- i radioterapii. Lek stosuje się również w profilaktyce przed i pooperacyjnej w ginekologii.

Lek Tantum Rosa zmniejsza intensywność  dolegliwości i objawów, które towarzyszą stanom zapalnym okolic intymnych takich jak: ból,  pieczenie, świąd, zaczerwienienie, upławy, obrzęk w okolicy zewnętrznych narządów płciowych oraz pochwy.

Tantum Rosa  roztwór dopochwowy, zalecany sposób dawkowania:

Lek należy stosować od 1 do 2 płukań w ciągu doby.

W przypadku samodzielnego rozpoczęcia leczenia nie należy, nieprzerwanie, stosować leku dłużej  niż 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien zadecydować lekarz.

Celem uzyskania poprawy, leczenie nie powinno trwać krócej niż 3 dni.

TANTUM ROSA (roztwór dopochwowy) Cena: 1 opakowanie 5 butelek 140 ml ok. 35,00 zł.

Możesz również polubić…