Nowości

#TerazOna – kampania pełna self love.

Co czujesz, kiedy patrzysz w lustro? Uśmiechasz się czy odwracasz wzrok? Ile miłości jest w Tobie dla kobiety, którą widzisz? Ponad połowa Polek przyznaje, że nie lubi swojego odbicia. Kolejnych 30% unika jednoznacznej odpowiedzi. Tylko 4% akceptuje siebie i swoje ciało bezwarunkowo. Czas to zmienić. Dołącz do kampanii #TerazOna – bo zasługujesz na to, co najlepsze.

Co czujesz, kiedy patrzysz w lustro? Uśmiechasz się czy odwracasz wzrok? Ile miłości jest w Tobie dla kobiety, którą widzisz? Ponad połowa Polek przyznaje, że nie lubi swojego odbicia. Kolejnych 30% unika jednoznacznej odpowiedzi. Tylko 4% akceptuje siebie i swoje ciało bezwarunkowo. Czas to zmienić. Dołącz do kampanii #TerazOna – bo zasługujesz na to, co najlepsze.

Nasz cel to pomóc kobietom w każdym wieku kochać siebie i czuć się dobrze w swoim ciele.

xoxo Elancyl

Kampania #TerazOna – jak zrodził się pomysł, by nauczyć Polki pokochać siebie?

O tym, jak ważna jest samoakceptacja i idea self-love wiemy od dawna. Jednak od wiedzy do wcielenia jej w życie wciąż przecież długa droga. Wszystkie badania pokazują, że Polki na tle innych europejskich krajów mają największy problem z pokochaniem siebie. Dlaczego? Wpływa na to wiele czynników, m.in. uwarunkowania kulturowe, brak świadomości i nierealne standardy kreowane w mediach społecznościowych. To tylko niektóre z nich, jednak nawet w pojedynkę wydają się trudne do pokonania, prawda? Kobiety często uzależniają miłość od tego, jak wygląda ich ciało, jednocześnie uważając, że nigdy nie będzie wyglądać idealnie.

  • Pokocham siebie, kiedy zrzucę parę kilo;
  • Będę kochać moje ciało, kiedy pozbędę się cellulitu;
  • Moje ciało będzie zasługiwało na miłość, kiedy nie będę miała rozstępów;
  • Brakuje mi krągłości, dopiero wtedy mogę kochać siebie;

Znasz to? Znasz to uczucie, kiedy patrzysz w lustro i czujesz, że nie jesteś wystarczająca? To uczucie, kiedy uważasz, że na miłość, nawet tą do siebie samej, musisz zasłużyć?

Jeśli dzięki kampanii #TerazOna, choć jedna kobieta pokocha siebie bezwarunkowo, osiągniemy swój cel.

Dlaczego #TerazOna?

Od małego dziewczynki są uczone, jakie powinny być. Miłe, uczynne, pomocne, dobre. Mają być uśmiechnięte, ale nie za bardzo. Pewne siebie, ale nie za bardzo. Niezbyt głośne, niezbyt kłótliwe. Mają być dla innych – być oparciem i wsparciem. Ale nikt nie uczy dziewczynek, by były wsparciem dla siebie. A przecież, aby dać innym to, co w Tobie najlepsze, musisz najpierw dać to co najlepsze samej sobie. Pokochanie siebie nie zawsze jest łatwe. To proces, który wymaga uwagi, obecności i dawki zdrowego egoizmu. A to właśnie z tym dorosłe kobiety mają największy problem. Poświęcenie czasu sobie wydaje się być…samolubne. Powtarzamy sobie, że zajmiemy się sobą, kiedy dzieci już dorosną, kiedy mąż osiągnie sukces, kiedy rodzice przejdą na emeryturę. Wymyślamy dziesiątki wymówek i TEN CZAS nigdy nie nadchodzi. Jeśli nie możesz dać czasu i miłości sobie, może mogłabyś dać je kobiecie w lustrze?

Pokochaj kobietę w lustrze

To jedno zdanie mieści w sobie całą ideę kampanii #TerazOna. Spójrz na kobietę w lustrze i powiedz co widzisz. Nie mów o jej ciele, fryzurze, rozmiarze. Spójrz głębiej. Popatrz jej w oczy i pomyśl o niej z czułością, na jaką zasługuje. Każdego dnia daje z siebie tak wiele. Codziennie dba o to, by wszyscy dookoła byli szczęśliwi, kochani, ważni. Osiągnęła to co kiedyś wydawało się niemożliwe. Buduje i tworzy. Jest niezastąpiona. Czy nie uważasz, że powinna dostać wszystko to, co najlepsze? Czy to nie czas, by ona stała się priorytetem? Miłość, której potrzebuje jest w Tobie i tylko Ty możesz jej ją dać.

Jak pokochać siebie? Ćwiczenie na każdy dzień!

Pokochanie siebie to maraton, nie sprint. Sukces jest sumą małych kroków. Nie wiesz, jak zacząć? Zacznij od podstaw. Codziennie rano stań przed lustrem – w piżamie, potarganych włosach, bez makijażu. Powiedz sobie 5 rzeczy, które w sobie kochasz, np.

  • mam urocze dołeczki w policzkach
  • świetnie rysuję
  • potrafię wszystkich rozśmieszać
  • jestem mądra i dobra
  • moje ciało jest piękne

Pierwszy raz będzie trudny! Jednak zobaczysz, że z każdym kolejnym dniem będzie coraz łatwiej. Dzięki temu szybko przekonasz się, jak wyjątkowa jesteś!

Elancyl – twórcy kampanii #TerazOna

ELANCYL to marka dermokosmetyków do pielęgnacji ciała, która od ponad 50 lat dba o skórę kobiet w Polsce i na świecie. Szeroka gama produktów do walki z cellulitem i starzejącą się skórą jest oparta na innowacyjnych technologiach i naturalnych składnikach o sprawdzonym działaniu. Dermokosmetyki Elancyl oferują skuteczny protokół łączący odpowiednio skomponowane składniki i dostosowane do nich techniki masażu oparte na doświadczeniu fizjoterapeutów.

Elancyl to kosmetyki dla kobiet, które są szczęśliwe, pewne siebie i dumne ze swojego (nie)doskonałego ciała.

Możesz również polubić…