Nowości

The Lifting & Firming Mask – NOWOŚĆ

Odpowiedzi udziela Loretta Miraglia,
Starszy Wiceprezes La Mer ds. Globalnego Rozwoju Produktu i Innowacji

Creme de la Mer - Loretta Miraglia

Dlaczego stworzyliście nową Lifting & Firming Mask marki La Mer?

W La Mer wierzymy, że piękno powinno być naturalne i niewymuszone, dlatego moim celem było stworzenie produktu, który posiada niezwykłe zdolności przeobrażania skóry. Zastosowaliśmy to, co najlepsze, aby uzyskać wyjątkowe rezultaty – począwszy od najnowocześniejszych technologii, poprzez pochodzące z morza składniki, ręcznie przeprowadzane procesy i zniewalające konsystencje. Nieustannie przesuwamy granice, aby spełniać oczekiwania klientek La Mer. Formuła ta na nowo definiuje klasyczną maskę poprzez połączenie siły i szybkości działania czystego, stężonego serum z absolutnie luksusową, godną zabiegów SPA kremową konsystencją maski. To nie tylko produkt, który powinno się mieć, to produkt, którego się pragnie.

Dlaczego The Concentrated Miracle BrothTM jest tak ważny w tej formule?

Stan zapalny nie tylko leży u podstaw wielu chorób i problemów zdrowotnych, ale jest także powodem przyspieszonego starzenia się i wiotczenia skóry. Eksperci stworzyli nawet określenie „zapalne starzenie”. Nasz ferment algowy Miracle Broth™ to niezwykły preparat o działaniu przeciwpodrażnieniowym. W naszej najnowszej masce wykorzystaliśmy potężną dawkę The Miracle Broth™, a także The Concentrated Miracle Broth, aby stworzyć prawdziwie energetyczny produkt o intensywnym działaniu, który zapewnia silnie regenerujące właściwości przez całą noc. Proces pozyskiwania The Concentrated Miracle Broth jest długotrwały. Po miesiącach długiej fermentacji, następuje kolejny proces. Podobny do powolnego odparowywania, jednak zamiast ciepła w jego trakcie wykorzystywana jest próżnia. W wyniku tego procesu The Miracle Broth zostaje zredukowany i skoncentrowany do postaci silnie działającego eliksiru, dzięki czemu dziesięciokrotnie przyspiesza się proces odnowy skóry.

The Lifting & Firming Mask

Jakie technologie stoją za młodzieńczym wyglądem twarzy, który zapewnia The Lifting & Firming Mask?

Klucz stanowi skoncentrowana ilość The Lifting Ferment oraz wykorzystanie regenerujących właściwości komórek macierzystych roślin do stworzenia naszego Concentrated Lifting Ferment.

Inspiracją dla naszego rozwiązania była pierwsza alga morska, która z morza trafiła w nieprzyjazne środowisko, zaadaptowała się, przetrwała i dobrze rozwijała. Ta pierwsza roślina morska, znana także jako Chrithmum Maritimum, posiada sięgające głęboko między skały, aż do morza, korzenie, które umożliwiają jej jeszcze lepsze czerpanie składników odżywczych. Pozyskujemy komórki z korzeni, by wyhodować komórki macierzyste roślin. Nazywane „czystym koncentratem życia”, komórki macierzyste roślin morskich stanowią energię, która znacząco poprawia produkcję nowego kolagenu i elastyny. Dzięki zastosowaniu procesu fermentacji, podczas połączenia peptydów morskich wraz  ze skoncentrowanymi algami brunatnymi, efekty, jakie przynosi Concentrated Lifting Ferment są oszałamiające.

Dlaczego kolagen i elastyna są takie ważne?

Starzejąca się skóra produkuje mniej kolagenu i elastyny, a za to więcej enzymów – zwanych kolagenazą i elastazą – które przecinają przyczepione do fibroblastów elastyczne włókna kolagenowe. W efekcie tego niezakotwiczone fibroblasty nie są naprężone i skóra zaczyna wiotczeć. The Concentrated Lifting Ferment pomaga zwiększyć produkcję włókien kolagenu i elastyny. Rezultat, to lepsza sprężystość skóry, dzięki czemu twarz i szyja odzyskują młodzieńczy wygląd.

Dlaczego nocna pielęgnacja skóry jest tak ważna?

Cuda zdarzają się nocą. W La Mer więcej oznacza więcej. W nocy więcej również oznacza więcej. Nocą nasza skóra koncentruje się na naprawie, komórki się regenerują,  proces odnowy jest w szczytowej fazie. The Lifting & Firming Mask pobudza naturalną energię naprawczą skóry, pozytywnie wpływa na regenerację i odnowę komórek, a nocą także działa w synergii z naturalnym przyspieszonym procesem odbudowy naszej skóry. Skóra otrzymuje dodatkowy ładunek energii, niezbędnej do wykonania tego zadania, więc każdego dnia zyskuje zdrowszy, zoptymalizowany i odnowiony wygląd – jest odmieniona.

Możesz również polubić…