Nowości

Trwały makijaż, który dotrzyma Ci kroku, czyli tatuaż do ust oraz brwi od AVON!

Przed tobą karnawałowe szaleństwo, a ty marzysz o make upie trwałym niczym tatuaż? Zależy ci na nieskazitelnym looku, który utrzyma się do samego rana? Poznaj najnowsze produkty AVON mark. Lip&Brow Tattoo! Tatuaż do brwi oraz ust od AVON przetrwa każdą imprezę i tysiące pocałunków.

 

AVON mark. Tatuaż do brwi we flamastrze to innowacyjny produkt, który zapewni efekt permanentnego makijażu brwi jak z salonu. Dzięki unikalnej, potrójnej końcówce, flamaster imituje prawdziwe włoski, dając błyskawiczny i bezbolesny efekt microbladingu. Brwi stają się pełne i wyraźne dosłownie w kilka sekund, a ty… nie musisz ich poprawiać!

Szukasz supertrwałego produktu do ust? AVON mark. Tatuaż do ust został stworzony specjalnie dla ciebie! Flamastrem precyzyjnie obrysujesz usta, a dzięki napigmentowanej formule łatwo wypełnisz je kolorem. Intensywny róż, klasyczna czerwień czy modny fiolet? Karnawał to czas zabawy, dlatego zaszalej z makijażem i wyczaruj ombre lips lub… postaw na usta w dwóch odcieniach!

Baw się, miksuj kolory i ciesz się trwałym makijażem przez cały wieczór! Nieważne czy czeka Cię domówka ze znajomymi, czy szalone wyjście do klubu – postaw na full glam look z produktami AVON mark. Lip&Brow Tattoo i zachwycaj idealnym make upem… dopóki sama go nie zmyjesz!

 

 

AVON mark. Tatuaż do brwi, poj. 1 ml, będzie dostępny od 28.12.2018 w katalogu AVON 01/2019 w cenie od: 25,99 zł

 

AVON mark. Tatuaż do ust , poj. 1,8 ml, będzie dostępny od 28.12.2018 w katalogu AVON 01/2019 w cenie od: 25,99 zł

 

Możesz również polubić…