Kosmetyka

Tusze do rzęs od Lancome

 

Définicils

Définicils

 IDEALNE WYDŁUŻENIE I ROZDZIELENIE

 Idealnie  rozdziela i rozczesuje rzęsy, jednocześnie wydłużając je. Opatentowana szczoteczka równomiernie rozprowadza tusz na całej długości rzęs. Formuła  tuszu Définicils zawiera bioselektywne polimery (1,1%), które przylegają do każdej uszkodzonej rzęsy, dzięki systemowi elektrycznego przyciągania.

L'Extrême

L’Extrême

 NATYCHMIASTOWE WYDŁUŻENIE RZĘS

 Formuła FiberStretch™ to połączenie elastycznych, włókien jedwabiu oraz opatentowanego polimeru adhezyjnego, otula każdą z rzęs od samej nasady, wydłużając ją błyskawicznie nawet o 60%! Wyjątkowa szczoteczka Hi-Contact rozdziela i rozczesuje rzęsy.

Virtuôse

Virtuôse

PODKRĘCAJĄCY I WYDŁUŻAJĄCY TUSZ DO RZĘS

 100° podkręcenia, 12 godzin trwałości

Połączenie formuły Curlguard™ z woskami fiksującymi, oraz ekskluzywnej szczoteczki KeepCurl™, która wydłuża, podkręca i pogrubia Twoje rzęsy, poprzez uchwycenie każdego ich włoska od samej nasady.

Hypnôse Star

Hypnôse Star

 UWODZICIELSKIE SPOJRZENIE W STYLU GLAMOUR

 Uwodzicielskie pogrubienie i podkręcenie rzęs. Gwiazda wśród tuszów do rzęs. Innowacyjna modułowa szczoteczka i i płynna formuła o efekcie diamentowej czerni « Noir Diamant » umożliwiają zmysłowe modelowanie rzęs.

Hypnôse Doll Eyes

Hypnôse Doll Eyes

EFEKT RZĘS W STYLU LALKI
POWIĘKSZONE SPOJRZENIE, POGROBIONE,WYDŁUŻONE I UNIESIONE RZĘSY

Stożkowa, nylonowa szczoteczka idealnie pokrywa wszystkie rzęsy, nawet te najkrótsze i znajdujące się w kąciku oka. Płynna i doskonale rozprowadzająca się formuła „Fiber Shine” jest wzbogacona w nylonowe substancje pudrowe, otaczając rzęsy subtelną, błyszczącą powłoką

Hypnôse Drama

Hypnôse Drama

 EKSTRAWAGANCKA OBJĘTOŚĆ RZĘS

 Nadzwyczajna gęstość i objętość rzęs. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka zapewnia optymalne pokrycie rzęs, natychmiast nadając im efekt zagęszczenia już za jednym pociągnięciem…

 

Hypnôse

Hypnôse

HIPNOTYCZNA
OBJĘTOŚĆ RZĘS

Niepowtarzalna szczoteczka UniquePowerFull™: zbudowana z tysiąca włosków, daje możliwość modelowania objętości rzęs. Możesz uzyskać wrażenie sześciokrotnego pogrubienia rzęs… bez osypywania się tuszu, bez grudek.

Hypnôse Precious Cells

Hypnôse Precious Cells

REGENERACJA
OBJĘTOŚĆ
ROZDZIELENIE

Pogrubiająca i ochronna formuła pomaga wzmocnić strukturę rzęs, które stają się silniejsze i bardziej gęste.
Hypnôse Precious Cells wzbogacony o drogocenny ekstrakt z jabłek.

Możesz również polubić…