Dla mam,Nowości

Tygryski BIO – Nowość! Ekorewolucyjna przekąska dla całej rodziny!

Tygryski to pyszne chrupki, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat podbijają serca polskich rodzin niesamowitą chrupkością oraz niepowtarzalnym smakiem. Są idealną przekąską, gdy tylko najdzie maluchów ochota na coś smacznego. Od teraz, nowe Tygryski BIO pomogą również zadbać o środowisko. Dzięki opakowaniom z folii biodegradowalnej, ich wpływ na otoczenie jest ograniczony do minimum. Nowe Tygryski BIO to eko-rewolucja w smakowitym i chrupiącym wydaniu!

Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko wzrastało w świadomości, że troska o środowisko naturalne to absolutna konieczność. Oprócz edukacji, niezmiernie ważne jest aktywne zaangażowanie w ekologię.   Dzięki Tygryskom BIO pakowanym w folię biodegradowalną, która szybko się rozkłada i jest wykonana z materiałów kompostowalnych, można z łatwością propagować mądre i odpowiedzialne społecznie wybory konsumenckie.

Warto pamiętać, że firma TBM jako pierwsza wprowadziła zastosowanie tej folii na polskim rynku przekąsek! Dodatkowym atutem Tygrysków BIO jest fakt, że wspierają ochronę środowiska, poprzez dobór odpowiednich składników – tylko od sprawdzonych dostawców. Nadany Tygryskom certyfikat „zielonego listka”, potwierdza, że te pyszne kukurydziane chrupki spełniają restrykcyjne normy i powstają zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Tygryski nie tylko chrupią bardziej, ale są też bardziej EKO!

Tygryski BIO są dostępne jako chrupki i pałeczki.

Cena:

  • Tygryski chrupki kukurydziane BIO ok. 2,90 zł/50 g
  • Tygryski pałeczki kukurydziane BIO ok. 2,90 zł/60 g

Możesz również polubić…