Nowości

Ukryj zaczerwienienia z Clinique

Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder, wyraźnie niweluje zaczerwienienia natychmiast po nałożeniu.

Bez względu na to, czy powodem zaczerwienienia skóry jest stres, klimat, trądzik różowaty czy nawet zabiegi kosmetyczne, często trudno jest sobie poradzić z zaczerwienieniem lub je ukryć. Chcąc pomóc stawić czoło temu powszechnemu problemowi związanemu z pielęgnacją skóry, firma Clinique przedstawia Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder: puder posiadający świadectwo laboratorium certyfikującego oraz przebadany dermatologicznie, który natychmiast neutralizuje widoczne zaczerwienienia. Linia Redness Solutions firmy Clinique odniosła światowy sukces w pielęgnacji zaczerwienionej skóry.  Teraz eksperci z firmy Clinique opracowali całkowicie nową kategorię terapii dla zaczerwienionej skóry i korzystając ze swojej wiedzy w dziedzinie pielęgnacji i makijażu stworzyli idealne połączenie.  Wynik – puder o właściwościach pielęgnacyjnych. Doskonały dla cery podatnej na uporczywe lub reaktywne zaczerwienienia, prasowany puder zawiera oczekującą na patent formułę. Pod opieką i osłoną tej wyjątkowej kuracji mineralnej skóra „zachowuje spokój” przy jednoczesnej kontroli widocznych zaczerwienień.

Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder Ten konkretny żółty odcień kremowego pudru został stworzony według indywidualnej koncepcji Clinique, sprawiając, że puder stapia się ze skórą, pozwalając natychmiast zneutralizować widoczne zaczerwienienia i wyrównując jednocześnie koloryt skóry.  Odpowiedni dla osób o nawet najwrażliwszej cerze, także zmagających się z trądzikiem różowatym, ten mistrz kamuflażu ma także właściwości pielęgnacyjne. Od chwili nałożenia puder staje się niewidoczny, sprawia również, że dosłownie znikają widoczne zaczerwienienia i popękane naczynka.  Jeśli nam nie wierzysz, nałóż puder na połowę twarzy, a idziemy o zakład, że zobaczysz różnicę.

GŁÓWNI GRACZE

Nowa, oczekująca na patent formuła zawierająca kofeinę oraz ekstrakty z kory magnolii, Poria Cocos (grzyb) oraz skórki Citrus Grandis (grapefruit) w sposób widoczny łagodzi zaczerwienienia. Dzięki formule zawierającej naturalne minerały, takie jak wapń, magnez, sód i Potas, Instant Relief Mineral Pressed Powder pomaga wchłaniać nadmiar sebum, a wyjątkowy proces technologiczny sprawia, że produkt jest delikatny dla skóry i koi ją.  Formuła ta zawiera również witaminę E, dobrze znany przeciwutleniacz, oraz korektory koloru, które pomagają neutralizować widoczność zaczerwienień, wyrównując natychmiast koloryt skóry.

ZA KULISAMI

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii podwójnego przetwarzania, zapożyczonej z branży farmaceutycznej, każda cząstka pudru zostaje zawieszona w powietrzu i równomiernie pokrywana kompozycją naturalnych minerałów i składników łagodzących zaczerwienienia. Proces ten gwarantuje, że każda cząstka zawiera taką samą ilość podstawowych składników. Następnie superszybka wirówka prasuje puder do postaci jednakowych cząsteczek zapewniając bardzo kremową konsystencję i optymalne nakładanie.  Wyjątkowy kształt sprawia, że cząstki pudru dopasowują się idealnie do siebie, jak elementy układanki, dając wyjątkowo gładkie wykończenie oraz równe i naturalne krycie.  Tworzenie jednakowych płytek ma również na celu wyrównanie i wygładzenie wszystkich krawędzi, aby puder był delikatny dla skóry i zapewniał jej uczucie komfortu.

Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder STOSOWANIE

Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder oferowany jest w formie poręcznego kompaktu zapewniającego wygodne stosowanie i nadaje się idealnie do poprawek makijażu w ciągu dnia. Pociągnij pędzlem po powierzchni pudru, a następnie nałóż go na twarz.  Puder stosować samodzielnie, pod lub na makijaż.

Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Beztłuszczowy. Nie powoduje trądziku. Nie zawiera talku. Przetestowany oftalmologicznie. Przetestowany dermatologicznie.

Możesz również polubić…