Nowości

Uniwersalny styl przyszłości – nowa kolekcja fryzur „BI” marki artego

Podobno kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Jednak więcej nas łączy niż dzieli, a granice płci zacierają się i kształtuje się nowa kategoria płci wolna od sztywnych podziałów i schematów. Marka artego we współpracy z polskimi projektantami – Piotrem Drzałem i duetem Risk. made in Warsaw, stworzyli kolekcję czterech uniwersalnych, lekkich fryzur dających wiele możliwości układania i codziennego noszenia. Cztery stylizacje połączone zostały z nowoczesnym stylem i formą ubrań młodych designerów mody. W kolekcji dominują tonacje blondów, cięcia są krótkie oraz dynamiczne, pasujące zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Kolekcja „Bi” to swoisty bunt, przeciwko kulturowym uwarunkowaniom kobiecości i męskości.

Artego

 

Risk. made in Warsaw – to marka dla amatorów dresów o ciekawym kroju. Koncept kręci się wokół klasyka – szarej bluzy z kapturem. Z dresówki szyte są eleganckie spodnie, dżinsy, marynarki, mała szara, a nawet pościel. Powód? Risk uważa, że w stolicy po prostu nie wypada nie być glam dresiarzem. 

Artego

Piotr Drzał –   Piotr Drzał swoją pasję rozwijał na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru, gdzie intensywnie szukał swojego kierunku. Brał udział w licznych pokazach i eventach. Bardzo cennym doświadczeniem był staż w atelier Georges’a Hobeiki w Bejrucie.  Dużą uwagę przywiązuje do tkanin, z którymi później pracuje. Muszą mieć w sobie to „coś” czym go urzekną. W ubiorze lubi formę, konstrukcję i detal.  Kolekcje Piotra Drzała to przede wszystkim przemyślane formy, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i dobrym detalem.  Finalista i laureat najważniejszych konkursów modowych: Złota Nitka, Off Fashion, Baltic Fashion Avard, Fashion Designer Avard. Swoje kolekcje pokazywał na wielu eventach jak i na polskim Fashion Weeku w Łodzi.

Artego

Stylizacja 1: Prowokuj

Okryj się zasłoną tajemniczości. Bądź jak cień, którego nie da się schwytać, ale zawsze jest blisko, intrygująco i tajemniczo, sprawiając wrażenie nieosiągalności. Doprowadź do obsesyjnego pragnienia, które zostanie nieświadomie naśladowane. Zastaw sidła i czekaj, aż w nie wpadnie.

Stylizacja łączy w sobie geometryczne, ostre cięcia z cieniowaną koloryzacją w tonacji blondu, która pozwala osiągnąć efekt objętości i wypukłości. Linia wyznaczona przez ukośne, przedłużone pasma wysmukla twarz.

Koloryzacja: Podczas koloryzacji odseparowano dwa trójkąty na wysokości uszu. Na odroście i wyznaczonych trójkątach farbę z refl eksem złoto-miedzianym. Używając metodą na grzebieniu przeczesano pozostałą część włosów stosując rozjaśniacz.

Strzyżenie: Cięcie wykonano na bazie podkowę. Wyznaczono kontur fryzury. Część pod podkową została ścięto pod kątem ostrym. W okolicach uszu włosy zostały zaczesane na tylną część separacji co spowodowało wydłużenie przedniej części fryzury. Cała podkowa została ścięta z wydłużeniem do przodu i połączoną z dolną separacją.

Stylizacja: Na początku stylizacji zaaplikowano spray podnoszący od nasady, a na długościach i końcach nałożono fluid termo ochronny. Włosy wygładzono prostownicą.

Kosmetyki użyte do stylizacji:

  • Spray unoszący włosy u nasady ROOT LIFTER,

Pojemność: 300 ml, Cena: 38,90 PLN

  • Fluid termoochronny New Hair System

Pojemność:  150 ml, Cena:  79 PLN

 

prowokuj

Stylizacja 2:  Rozkochaj

W każdym z nas jest coś atrakcyjnego, co przyciąga i intryguje. Odpowiednio wyeksponuj swoje atuty,
a marzenia się spełnią. Nieustannie kuś, dając jednak do zrozumienia, że jesteś osobą samowystarczalną i silną. Emocjonalnie podporządkowuj i utrzymuj przy sobie tak długo, jak tego pragniesz.

Dynamiczne ciecie pasujące żywiołowym, odważnym osobom. Przedłużona grzywka, może być układana do tyłu głowy, przeczesywana na bok lub opadać częsciowo na twarz. Koloryzacja łacząca kilka tonów daje efekt wielowymiarowości.

Koloryzacja: Na całość włosów zaaplikowane farbę o refl eksie czerwono-fi oletowym w połączeniu z odżywką koloryzującą w kolorze śliwkowym. W dalszym etapie wyznaczono separację podkowy, na którą zaaplikowano rozjaśniacz. Po zakończeniu koloryzacji włosy wysuszono a separację podkowy podzielono na trójkąty. Poszczególne trójkąty pofarbowano odpowiednio odżywkami koloryzującymi w kolorze czerwonym, fi oletowym i śliwkowym.

Strzyżenie: Cięcie wykonano, również w separację podkowy, a następnie na podkowie wyznaczono kontur fryzury i całość ścięto pod kątem ostrym z wydłużeniem do przodu.

Stylizacja: Do stylizacji włosów wykorzystano krem prostujący, a następnie wysuszono włosy przy pomocy suszarki i płaskiej szczotki. Całość utrwalono lakierem.

Kosmetyki użyte do stylizacji:

  • Krem prostujący SLIDING SMOOTH,

      Pojemność 100 ml, Cena: 38,90 PLN

  • Lakier mocno utrwalający HOT SHOT,

            Pojemność: 500 ml, Cena: 38,90 PLN

 Rozkochaj

Stylizacja 3: Uwodź

Sprowokuj sytuację, w której wyłączy się myślenie, a zmysły i doznania zaczną grać pierwsze skrzypce. Najpierw oczaruj swoimi wdziękami, a później porwij w wir namiętności i ekstazy. Spraw, aby endorfiny uderzyły do głowy, a świat wokół Was stał się Idyllą. Ucieleśniaj marzenia i spełniaj fantazje. Rozdawaj karty tak jak chcesz, pozostawiając wrażenie, że to nie Ty decydujesz.

Krótkie cięcie, z dłuższymi, wygładzonymi pasmami u góry i skróconymi bokami, optycznie wysmukla twarz a delikatny, chłodny odcień współgra z elegancją stylizacji.

Koloryzacja: W koloryzacji użyto żel ton w ton z łupkowym refl eksem i dzięki temu uzyskano rezultat chłodnego i ciemnego blondu z wygaszeniem siwych włosów.

Strzyżenie: Fryzura powstała w wyniku podziału włosów na dwie sekcje. Podkowę na szczycie głowy obcięto zgodnie z kształtem wydłużającej się grzywki, a drugą sekcję została ścięta zgodnie z kształtem głowy pod kątem 90°. Nie wyznaczono konturu cięcia, dzięki czumu uzyskano bardziej naturalny efekt.

Stylizacja: Mokre włosy zostały wystylizowane przy użyciu delikatnego żelu w płynie, a następnie przeczesane grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach. Trójwymiarowy efekt powierzchni włosów powstał dzięki nabłyszczaczowi.

Kosmetyki użyte do stylizacji:

  • Żel nabłyszczający, lekko utrwalający SHAPING GLAZE

Pojemność: 300 ml, Cena: 38,90 PLN

  • Spray nabłyszczający SHINE ON ME,

     Pojemność: 250 ml, Cena: 38,90 PLN

Uwodź

Stylizacja 4: Intryguj

Wzbudzaj zainteresowanie drugiej osoby, aby pobudzić jej zmysły i wyobraźnię. Spraw, aby Twój wygląd i zachowanie skupiał na Tobie całą uwagę otoczenia. Kreuj rzeczywistość wokół siebie i sprowokuj, żeby rozmowy toczyły się na Twój temat. Indywidualność jest kluczem, który skupi na Tobie myśli i spojrzenia.   

Połączenie dwóch kontarstujących odcieni blondu oraz postrzępionej, długiej grzywki tworzy stylizację, która sprawdzi się zarówno w męskim jak i kobiecym wydaniu. Cięcie nadaje fryzurze elastycznego charakteru, pozwalając modelować i układać ją na wiele sposobów.

Koloryzacja: W celu osiągnięcia efektów koloryzacja na szczycie głowy wyznaczono podkowę na której zaaplikowano rozjaśniacz, a na pozostałe partię włosów zaaplikowane żele ton w ton z delikatnym popielatym refl eksem. Separację, które uprzednio była rozjaśniania, zneutralizowano żelem ton w ton o intensywnym srebrzystym refl eksie.

Strzyżenie: Cięcie włosów rozpoczęto od wyznaczenia podkowy na szczycie głowy. Separację ścięto pod kątem 90°. Dolną część fryzury ścięto metodą „na grzebieniu” wyznaczając w ten sposób kontur fryzury.

Stylizacja: Fryzura została wystylizowana przy pomocy delikatnej nawilżającej pianki, która został została zaaplikowana przy pomocy grzebią o szeroko rozstawionych zębach. W dalszej części wymodelowano włosy na okrągłą szczotkę oraz wyznaczono cienkie pasma, które nabłyszczono przy pomocy pasty. Całość fryzury rozwiano za pomocą suszarki i utrwalono lakierem.

Kosmetyki użyte do stylizacji:

  • Delikatna pianka nawilżająca MIRACLE MOUSE,

      Pojemność 250 ml, Cena:  38,90 PLN

  • Pasta nadająca połysk FINGER PRINTS

Pojemność: 75 ml, Cena: 38,90 PLN

  • Lakier BE PRETTY & STRONG

      Pojemność: 250 ml, Cena: 38,90 PLN

Intryguj

Produkty artego dostępne są w sklepach fryzjerskich Fale Loki Koki, salonach fryzjerskich oraz sklepie internetowym lokikoki.pl

Artego

Możesz również polubić…