Na zdrowie

Uwolnij swoje piękno KOLAGEN PREMIUM  z Manufaktury Rodziny Sadowskich

Codzienny rytuał dla naturalnego piękna i witalności to najlepsze, co możesz sobie zafundować. Szczególnie, gdy nie wymaga on wysiłku ani specjalnych receptur. Wystarczy odpowiednio skomponowana porcja naturalnego kolagenu z dodatkiem miodu i witamin, aby wspomóc urodę i dobre samopoczucie.

Dla aktywnych, dla dbających o urodę i dla wszystkich, dla których picie kolagenu stało się codziennym zwyczajem, kolagenowe shoty z Manufaktury Rodziny Sadowskich to jeszcze prostszy sposób, aby każdego dnia wspierać organizm. Mimo, że wraz z wiekiem ilość naturalnie produkowanego w ciele człowieka kolagenu spada, regularna suplementacja tego składnika pomaga utrzymać jego optymalne zasoby w ciele. Dzięki temu skóra, włosy, paznokcie, stawy, kości i zęby pozostają w dobrej kondycji.  Doskonale sprawdza się kolagen rybi, który jest pozyskiwany ze skóry i łusek ryb morskich, ponieważ ma ona strukturę podobną do kolagenu ludzkiego i wyróżnia się wysoką przyswajalnością.

Kolagen Premium z miodem i witaminami w postaci miesięcznej kuracji zawiera 30 szklanych buteleczek, z których każda to aż 10 000 mg kolagenu z dzikich ryb, wzbogaconego o kwas hialuronowy, witaminę C, która dodatkowo chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, a także biotynę oraz ekstrakty ze skrzypu polnego i winorośli, które poprawiają kondycję skóry, włosów i paznokci. Naturalny aromat truskawkowy oraz odrobina miodu wielokwiatowego dodaje kolagenowi przyjemnego owocowego smaku.

Cena: 249 zł / opakowanie

Możesz również polubić…