Nowości

Wakacje od kurzu

Na wakacje czekamy cały rok – już wiele miesięcy przed planujemy jak spędzimy upragniony urlop. Nawet latem, jest jednak coś, co w mgnieniu oka sprowadza nas na ziemię, mianowicie sprzątanie. Podpowiadamy jak szybko, skutecznie i przyjemnie przeprowadzić wakacyjną rewolucję porządkową w swoim domu!

Urlop od kurzu

Kurz jest wrogiem numer jeden w każdym mieszkaniu. Znajdziemy go dosłownie wszędzie – na meblach, kwiatach, a także w miejscach trudno dostępnych, o których zazwyczaj zapominamy. Jak jednak usunąć brud z framug drzwi, narożników ścian czy karniszy, do których zwyczajnie nie dosięgamy? Z pomocą przychodzi nam marka Leifheit wraz ze swoimi pomysłowymi rozwiązaniami!

Koniecznie wypróbuj szczotkę do ścian i kurzu Dusty, która usuwa podstępnie gromadzący się kurz, nawet z największych zakamarków. Dzięki specjalnemu trójkątnemu kształtowi szczotka z łatwością wymiata brud z narożników, a elastyczny przegub pozwala na łatwe i skuteczne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc, takich jak ramy drzwi czy szafy. Teleskopowy drążek dołączony do zestawu wyciąga się na długość od 1,40 do 2,20 metra, dzięki czemu możesz sięgnąć naprawdę wysoko.

A co jeśli nagle podczas sprzątania potrzebna Ci jest ręczna szczotka? Dusty również służy pomocą! Wystarczy odkręcić drążek, a szybko szczotka stanie się praktycznym i podręcznym przyrządem ręcznym. Dusty zdecydowanie „wymiata” na rynku sprzętów domowych – dosłownie i w przenośni!

Wakacyjne odświeżenie

Korzystając z wolnych dni pomyślmy także o naszym mieszkaniu – jemu również, podobnie jak nam przyda się odświeżenie i regeneracja. Tylko jak posprzątać dom szybko i skutecznie, tak aby zostało nam jeszcze mnóstwo czasu na wakacyjne leniuchowanie? Podstawą jest dobry sprzęt! Odkurzanie kurzu w kilka chwil? Sięgnij po zmiotkę Duster XL, dla której usuwanie brudu to drobnostka! Miękkie włókna zmiotki wsuwają się w każdą szczelinę i nierówność, niezawodnie usuwając kurz z roślin domowych, półek na książki i żaluzji. Zmiotka delikatnie czyści nawet bardzo delikatne powierzchnie, takie jak ekrany komputerów lub telewizorów. Tu gdzie nie dosięgają inne zmiotki, szczotka Duster XL poradzi sobie znakomicie.

Wybierając miejsce urlopu, czy formę letniego wypoczynku pamiętajmy o tym, że nasz dom również potrzebuje małego wakacyjnego spa – zafunduj mu letnie odświeżenie z marką Leifheit.

 

Wszystkie produkty marki Leifheit znajdziesz na: https://www.leifheitsklep.pl/

Możesz również polubić…