Nowości

Wakacje z rodziną. Podróżny must-have od CLEANIC

Sezon na wycieczki, weekendy poza miastem i urlopy – rozpoczęty. Wyjeżdżając gdzieś całą rodziną, warto przygotować sobie listę rzeczy, które na pewno się przydadzą. Lista oczywiście zmienia się w zależności od tego, gdzie i na jak długo jedziemy. Wiek naszych dzieci również ma ogromny wpływ na to, co ze sobą zabieramy. Jednak wśród szeregu podróżnych niezbędników jest jedna pozycja, która widnieje na naszej liście przez długie lata – chusteczki odświeżające. Te od CLEANIC w wersji Antibacterial Family zadowolą potrzeby całej rodziny, nawet bardzo dużej! ;)

Brudna buzia, ręce, przed jedzeniem, po jedzeniu, w samochodzie, w trakcie zabawy czy też spaceru. Sytuacje, w których przydają się nam chusteczki odświeżające można wymieniać bez końca. Zwłaszcza, jeśli tak jak w podróży, nie mamy dostępu do bieżącej wody. Bądźmy szerzy, nam – dorosłym przydają się one równie często, co dzieciom. Aby uniknąć więc sytuacji, kiedy okazuje się, że chusteczki „właśnie” się skończyły, marka CLEANIC stworzyła produkt dostępny w dużym opakowaniu liczącym sobie aż 60 sztuk. Chusteczki odświeżające Antibacterial Family to niezawodna pomoc i ekonomiczne rozwiązanie dla każdej rodziny. Doskonale oczyszczają i odświeżają delikatną skórę dłoni, a dzięki zawartości płynu antybakteryjnego z łagodzącą alantoiną, nawilżają i zapewniają długotrwałe poczucie komfortu. Dodatkowo, funkcjonalne opakowanie z zamknięciem typu pop-up ułatwia otwieranie i zapewnia wygodne użycie.

Chusteczki odświeżające CLEANIC, Antibacterial Family, CENA: 6,99 zł/60 szt.

W portfolio CLEANIC, chusteczki Antibacterial dostępne są również w innych formatach: saszetka, opakowanie 15 szt. idealne do torebki oraz opakowanie Antibacterial Travel 40 szt., które świetnie sprawdzi się w samochodzie.

 

Możesz również polubić…