Nowości

Wakacyjna rewitalizacja skóry

Sezon na zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej nie kończy się wraz z nadejściem lata. Wakacyjne miesiące można śmiało wykorzystać na rewitalizację i regenerację skóry. Wystarczy tylko, że zaraz po zabiegu będziesz w rozsądny sposób chronić ją przed słońcem.

W ostatnich latach popularność zdobywają zabiegi, których celem jest nie tylko poprawa estetyki, lecz także „odmładzanie skóry od środka”, czyli stymulowanie skóry do naturalnej odnowy i odbudowy kolagenu. Zabiegi te są polecane po 25 roku życia, gdyż wtedy następuje spadek kolagenu. Powtarzane regularnie przyniosą korzyści na wiele lat.

Odnowa kolagenu

Jeśli zauważysz utratę jędrności skóry, warto sięgnąć po preparaty określane jako stymulatory kolagenu, których działanie polega na pobudzeniu naturalnej produkcji włókien kolagenowych przy jednocześnie korekcie owalu. Jak podkreśla dr n. med. Beata Dethloff twórczyni marki klinik medycyny estetycznej Dr Beata Dethloff w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie –  Linerase to pierwszy na rynku atelokolagen, którego zadaniem jest głęboka biostymulacja tkanek. Dzięki temu wzmożona zostaje produkcja naturalnego kolagenu i odmłodzenie skóry – nie poprzez wypełnienie, ale poprzez pobudzenie naturalnych procesów młodości. W efekcie skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, wygładzają się drobne zmarszczki poprawia się jej sprężystość i po prostu wygląda młodziej.”

Co istotne, od niedawna terapia Linerase została wzbogacona i zintensyfikowana o dwa całkowicie nowe produkty stanowiące pierwszy i trzeci etap zabiegu tj.: Linerase Peel Off oraz Restoring Mask dzięki czemu ta bezpieczna i naturalna metoda pozwala osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty w krótszym czasie. Może być stosowany na twarz, szyję, dekolt, grzbiety rąk i w zależności od potrzeb na wszystkie inne okolice ciała dotknięte problemem wiotkości i braku elastyczności. Jak wyjaśnia dr n. med. Beata Dethloff – „Rezultaty ujędrnienia i wygładzenia skóry jakie daje nam kolagenowa terapia są widoczne już po kilku dniach. Ostateczny efekt regeneracji, ujędrnienia i zagęszczenia skóry osiągamy po wykonaniu pełnej terapii. Kuracja obejmuje zazwyczaj 2 do 4 zabiegów w odstępach 14 – 21 dni, jednakże o ich ilości i częstotliwości decyduje lekarz w zależności od wieku pacjenta i stanu jego skóry”.

Celem wprowadzenia nowych produktów z linii Linerase jest wzbogacenie i zintensyfikowanie terapii kolagenowej. Linerase Peel Off i Restoring Mask powstały, aby zadbać o pacjenta kompleksowo zapewniając mu wyższą skuteczność i krótszy czas rekonwalescencji pozabiegowej.

DYSTRYBUTOR: BD Aesthetic, www.bdaesthetic.com

Możesz również polubić…