Nowości

Warsaw Mineral Expo 2024: Błyszczący raj dla miłośników i miłośniczek biżuterii, minerałów i bursztynu!

2-3 marca 2024 roku Pałac Kultury i Nauki w Warszawie stanie się prawdziwym rajem dla wszystkich miłośników i miłośniczek biżuterii, minerałów i bursztynu. W ramach Warsaw Mineral Expo 2024, największych targów biżuterii i minerałów w tej części Europy, odbędzie się prawdziwa uczta dla zmysłów.

Błyszczące cuda:

Na ponad 8000 m² powierzchni wystawienniczej zaprezentuje się blisko 300 wystawców z całego świata, oferując szeroką gamę biżuterii, nie tylko ze złota, srebra, bursztynu i innych materiałów, ale również z unikalnych minerałów. Znajdziesz tu zarówno wyjątkowe rękodzieło, jak i najnowsze trendy jubilerskie.

Oprócz gotowej biżuterii, będziesz mieć okazję do zakupu surowych minerałów i kamieni szlachetnych ze wszystkich zakątków globu. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i miłośników minerałów!

Bursztynowy czar:

Wyjątkową atrakcją będzie wystawa specjalna „Statki z bursztynu”, prezentująca trzy imponujące rzeźby autorstwa Tomasza Ołdziejewskiego, „Człowieka z bursztynu”. Osoby odwiedzające będą mogły podziwiać m.in. bursztynowy parowiec „Titanic” wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa, a także dowiedzieć się więcej o bursztynie i spotkać się      z samym artystą. Co więcej, w trakcie Warsaw Mineral Expo 2024 organizujemy spotkania z bohaterami programu “Złoto Bałtyku” kanału History.

Więcej niż biżuteria:

Warsaw Mineral Expo to nie tylko biżuteria. To także warsztaty, stoiska edukacyjne oraz Geolandia stworzona z myślą o najmłodszych.

Poczuj magię:

Zanurz się w magicznym świecie minerałów i kamieni szlachetnych. Odkryj nowe trendy, znajdź idealny dodatek do swojej stylizacji i poznaj pasjonatów z całej Polski.

Więcej informacji: www.mineralexpo.pl

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia!

Możesz również polubić…