Nowości

WAX COLOUR CARE – zachowaj pełnię blasku na dłużej

Obecny rok jest szczególny dla Laboratorium Pilomax. To rok jubileuszowy, w którym świętują swoje 25-lecie. O włosach wiedzą wszystko. Od 25 lat zajmują się tylko produktami do ich pielęgnacji. Kierują się zasadą, że tylko zdrowe włosy mogą być piękne.

Z okazji jubileuszu pod okiem specjalistów kosmetologów i trychologów Laboratorium Pilomax przygotowało innowacyjne maski serii WAX do włosów farbowanych WAX COLOUR CARE. Bogactwo składu oraz nowoczesna receptura zaowocowały preparatami zapewniającymi włosom i skórze głowy dogłębną pielęgnacje, dzięki której włosy farbowane zachowają pełnie blasku na dłużej.

WAX synonimem maski do włosów

Laboratorium Pilomax działalność rozpoczęło w roku 1989. Spośród sprowadzanych w tym czasie przez firmę angielskich produktów do pielęgnacji włosów, największym zainteresowaniem cieszyły się – nieznane wtedy na polskim rynku – maski. Ich angielska – długa i trudna do wymówienia nazwa –„Henna Treatment Wax” nie przyjęła się. W świadomości klientek utrwalił się jeden jej człon: WAX . Od tej pory stał się nazwą całej serii.

colour_ciemne

WAX COLOUR CARE maska do włosów farbowanych ciemnych

MASKA DO WŁOSÓW FARBOWANYCH CIEMNYCH. Przeznaczona do regeneracji włosów poddawanych koloryzacji. Odbudowuje uszkodzone włosy, silnie je nawilża, pogrubia i wygładza. Zapobiega łamliwości, rozdwajaniu i wypadaniu włosów. Wzmacnia blask koloru.

Cena: 39,90 zł / 480 ml

Składniki: keratyna, pantenol, skrzyp polny, kawa

colour_jasne

WAX COLOUR CARE maska do włosów farbowanych jasnych

MASKA DO WŁOSÓW JASNYCH FARBOWANYCH I PO DEKOLORYZACJI. Przeznaczona do regeneracji włosów poddawanych koloryzacji. Odbudowuje uszkodzone włosy, silnie je nawilża, pogrubia i wygładza. Zapobiega łamliwości, rozdwajaniu i wypadaniu włosów. Wzmacnia blask koloru.

Cena: 39,90 zł / 480 ml

Składniki: pantenol, henna, rumianek rzymski

PRODUKTY PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE.

NIE ZAWIERAJĄ PARABENÓW, MIT, SLS.

BEZPIECZNE DLA SKÓRY GŁOWY.

Możesz również polubić…