Nowości

Wegański żel do mycia rąk – Camolin Poziomka

Zima to trudny czas, szczególnie dla naszej skóry, która narażona jest na podrażnienia. Za oknem mróz, a w pomieszczeniach wysoka temperatura, która wysusza naszą skórę. Nasze ręce stają się szorstkie, zaczerwienione, a niekiedy popękane. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja i częste nawilżanie skóry dłoni. Przed wyjściem na dwór każdorazowo powinniśmy pamiętać, by natłuść skórę. Warto zwrócić również uwagę na mydła, których używamy do codziennej higieny dłoni. Powinny mieć dobry skład, który nie podrażni dłoni. Warto sięgnąć po te z naturalnym składem.

Seria mydeł od CAMOLIN idealnie sprawdzi się podczas zimowej pielęgnacji. To nie tylko kuszące zapachy, ale także ponad 90% naturalnych składników. Dzięki temu łagodnie myje i wygładza naszą skórę, pozostawiając przyjemny zapach.

CAMOLIN to marka, która powstała z miłości do natury i wyjątkowych wspomnień- zapach ogrodu, smaków dzieciństwa i słodkiej beztroski. Pozwala przenieść się wspomnieniami do czasów dzieciństwa i wakacji spędzonych na łonie natury.

Kosmetyki wegańskie zapewniające ekologiczną i zdrową pielęgnację skóry. Nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, a ich receptura oparta jest na naturalnych wyciągach i ekstraktach z roślin oraz ziół. To kosmetyki dla osób, którym los zwierząt nie jest obojętny.

Szczególnie polecamy żel do mycia rąk CAMOLIN POZIOMKA, którego zapach przywoła wspomnienia wakacyjnych, ciepłych dni.

Możesz również polubić…