Nowości

Wegańskie korneo-kremy do rąk

Prebiotyków, które skutecznie chronią i wzmacniają zdrową, fizjologiczną mikroflorę, przywracając skórze naturalną równowagę oraz inteligentny biokompleks KorneoRepair zawierający składniki zbliżone swoją budową do naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry, dzięki czemu wzmacnia jej barierę ochronną oraz dba o kondycję wierzchnich warstw naskórka to główne składniki trzech nowych kremów do dłoni Nivelazione. Taki skład sprawia, że nowe wegańskie kremy do rąk odbudowują i chronią naturalny mikrobiom skóry!

Nivelazione korneo-lipidowy hipoalergiczny krem-kompres do rąk

Produkt dedykowany skórze suchej i wrażliwej, który szybko się wchłania, pozostawiając delikatny film ochronny. łagodzi oznaki dyskomfortu, chroni przed podrażnieniami, przywraca naturalną równowagę hydro-lipidową oraz zmniejsza nadwrażliwość na czynniki zewnętrzne. Wszystko dzięki zastosowaniu prebiotyków oraz inteligentnego biokompleksu KorneoRepair. Dodatkowo zawarta w kremie woda termalna silnie i długotrwale nawilża, łagodzi i koi podrażnienia oraz zmniejsza istniejące zaczerwienienia, przywracając skórze komfort i zdrowy wygląd.

Nivelazione korneo-naprawczy dermo-krem do rąk

Krem, który działa niczym ochronne rękawiczki, powstał z myślą o skórze przesuszonej i popękanej. Chroni ją przed szkodliwym działaniem detergentów i czynnikami zewnętrznymi oraz nadmiernym wysuszeniem. Jednocześnie głęboko nawilża i odżywia oraz łagodzi podrażnienia, wzmacnia paznokcie i przywraca dłoniom piękny, zdrowy wygląd. Za takie działanie odpowiadają zwarte w nim prebiotyki i inteligentny biokompleks KorneoRepair a także olej arganowy, który intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje oraz łagodzi i koi podrażnienia, przywracając dłoniom zdrowy wygląd.

Nivelazione korneo-regenerujący krem do rąk i paznokci

Ostatnia nowość marki dedykowana jest skórze bardzo suchej i zniszczonej. Dzięki prebiotykom oraz biokompleksowi KorneoRepair krem działa jak regenerujący opatrunek – łagodzi i koi podrażnienia oraz przyspiesza odbudowę zniszczonego naskórka, przynosi ukojenie skórze, nawilża, regeneruje i wygładza, przywracając dłoniom piękny, zdrowy wygląd. Efektów dopełnia mocznik, który wygładza i intensywnie nawilża, przynosząc natychmiastową ulgę i ukojenie przesuszonej i zniszczonej skórze dłoni

 

Nivelazione korneo-lipidowy hipoalergiczny krem-kompres do rąk : cena 8,99 zł/ 100 ml

Nivelazione korneo-naprawczy dermo-krem do rąk : cena 8,99 zł/ 100 ml

Nivelazione korneo-regenerujący krem do rąk i paznokci : cena 8,99 zł/ 100 ml

Możesz również polubić…