Nowości

Wersow, Jeleniewska, Lexy, Marlena Sojka, Kinga Sawczuk i Ewa Zawada rozdają nagrody. Wielki konkurs OnlyBio.

Sezon wiosna-lato dla OnlyBio.life, to zaskakujący i obfity w nowości czas. Marka podczas miesiąca premier zaprezentowała cztery serie do pielęgnacji twarzy i ciała: Face in Balance, Body in Balance, Kombucha oraz emocjonalna Ritualia. I nie jest to jej ostatnie słowo. 21 maja br. wystartował jeden z największych konkursów w historii polskiego Instagrama oraz TikToka- „SHOW YOUR #ONLYBALANCE”

Konkurs podzielony został na edycję Instagram i edycję TikTok. Uczestnicy serwisu Instagram, mają za zadanie pokazać swój balans w postaci zdjęcia lub w komentarzu pod postami konkursowymi, natomiast użytkownicy serwisu TikTok, w postaci nagranego filmu. Pula nagród konkursu jest bardzo duża. Do wygrania jest 12 telefonów marki iPhone12 oraz 60 zestawów kosmetyków z wiosennymi nowościami marki OnlyBio.

Do współpracy marka zaprosiła influencerki, które na co dzień na swoich kanałach społecznościowych zrzeszają bardzo liczne grona odbiorców. Czołowe polskie Influencerki, same pokażą jak zachowują swój balans i wybiorą zwycięzców pierwszej edycji konkursu „SHOW YOUR #ONLYBALANCE”.

Konkurs trwa od 21.05 do 14.06. Wyniki zostaną ogłoszone 21.06.2021r. w pierwszy dzień lata. Regulamin dostępny w specjalnej zakładce na stronie www.onlybio.life.

TIK TOK (tiktok.com/@onlybio.life )
Instagram (https://www.instagram.com/onlybio.life/)

Możesz również polubić…