Nowości

Wierny Kompan krem do twarzy z roślinnymi komórkami macierzystymi pomarańczy i jabłek – nowość od BodyBoom

Wierny Kompan to krem do codziennej pielęgnacji, który celująco zda egzamin w wielkim mieście. Jego wyjątkowy potencjał regeneracyjny kryje się w komórkach macierzystych pomarańczy i jabłek oraz oleju z zielonej kawy. Ich połączone działanie poprawia witalność komórek macierzystych naszej skóry, wpływając na poprawę jej elastyczności i gęstości. A dzięki właściwościom antyoksydacyjnym aktywnych składników kosmetyk pomaga chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Jego systematyczne stosowanie poprawi stopień nawilżenia i sprawi, że drobne zmarszczki zostaną spłycone, a nasza cera zyska zdrowy, promienny wygląd. 

Delikatna skóra twarzy i szyi wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Zanieczyszczenia powietrza, promieniowanie UV, klimatyzacja w samochodach i biurach negatywnie wpływają na wygląd i zdrowie skóry. Na pogorszenie procesu jej regeneracji, a tym samym na zmniejszenie elastyczności i jędrności, wpływa również wiek. Aby przeciwdziałać tym niekorzystnym zmianom stworzono wyjątkowy miejski krem do twarzy. Wierny Kompan dzięki zawartym w nim naturalnym składnikom aktywnym pochodzenia roślinnego stymuluje komórki macierzyste naszej skóry, pobudzając je do aktywności, a przy tym chroni je przed działaniem wolnych rodników. Komórki macierzyste pomarańczy i jabłek, dzięki bogactwu białek, lipidów, węglowodanów i soli mineralnych wzmacniają zdolności regeneracyjne skóry i przeciwdziałają fotostarzeniu. Obecność fitosteroli i kwasów tłuszczowych zawartych w oleju z zielonej kawy wpływa na wzmocnienie bariery ochronnej naskórka oraz normalizację pracy gruczołów łojowych.

Zaletą kremu do twarzy Wierny Kompan jest również jego lekka formuła. Szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filtra – idealnie sprawdzi się jako baza pod makijaż. Zapewni odpowiedni poziom nawilżenia i ochroni komórki skóry przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Stosowany na dzień dodatkowo wzmocni ochronę przeciwsłoneczną. W wielkim mieście to prawdziwy SOS dla skóry.

Składniki aktywne:

  • komórki macierzyste z pomarańczy i komórki macierzyste jabłek: poprawiają witalność i żywotność komórek macierzystych skóry właściwej. Stymulują regenerację skóry, wpływając na zwiększenie jej elastyczności i gęstości. Przeciwdziałają szkodliwym wpływom czynników środowiska zewnętrznego, takim jak promieniowanie słoneczne, wiatr, mróz, zanieczyszczenie powietrza. Dzięki zawartej w nich kinetynie wpływają na poprawę kolorytu i wygładzenie cery, zmniejszają zmarszczki powierzchniowe.
  • olej z zielonej kawy: dzięki zawartości fitosteroli i dobroczynnych kwasów tłuszczowych doskonale odżywia i poprawia stopień nawilżenia skóry, pozostawiając ją jędrną i gładką.
  • masło shea: dogłębnie odżywia skórę, koi podrażnienia, regeneruje, pomaga zlikwidować przebarwienia. Zapobiega nadmiernej utracie wody, dzięki czemu skóra staje się jędrna, miękka i jedwabiście gładka w dotyku.
  • witamina E: jako silny przeciwutleniacz zwalcza wolne rodniki i opóźnia procesy starzenia się skóry. Chroni również przed promieniowaniem UV.

 

Cena: 105 zł

Możesz również polubić…