Dla mam,Nowości

Wiosenny wyjazd z maluszkiem

Nadchodzi czas wiosenno-letnich wyjazdów.  A wraz z nim pojawia się pytanie – jak odpowiednio przygotować się do kilkudniowego pobytu z maluchem z dala od domu? Co ze sobą zabrać? Bez czego ani rusz?

Składane łóżeczko multifunkcjonalne Cosi-Sleep

Niezbędnik małego podróżnika

Wyjazd z maluchem to nie lada wyzwanie. I nieważne dokąd się wybieracie, ważne, aby być odpowiednio przygotowanym. Zaplecze jedzeniowo- ubraniowo- kosmetyczne to absolutne minimum. Czy wystarczające? Niekoniecznie. Aby czas spędzony poza domem był pełen relaksu, także dla najmłodszego członka rodziny, nie wolno zapomnieć o ulubionych zabawkach. Niezwykle przydatne są również wszystkie te akcesoria, dzięki którym zapewnimy dziecku pełen komfort wypoczynku i na świeżym powietrzu, i w hotelowym zaciszu. O czym mowa? O składanym, multifunkcjonalnym, wygodnym i stylowym łóżeczku Cosi Sleep ze sklepu www.babymama.pl.

Składane łóżeczko multifunkcjonalne Cosi-Sleep

Do domu i na podróże

Kompletując wyprawkę dla malucha, dbajmy o jakość i funkcjonalność naszych wyborów. Im bardziej praktyczne rozwiązania wybieramy, tym lepiej. A składane, multifunkcjonalne łóżeczko Cosi Sleep jest tego doskonałym przykładem. Świetnie sprawdza się w domu, jest niezastąpione w czasie małych i dużych podróży – weekendów za miastem, pikników w miejscowym parku czy wakacyjnych wyjazdów. Zapewnia zdrowy, bezpieczny, spokojny sen dziecka w każdych okolicznościach. Multifunkcjonalne łóżeczko Cosi Sleep zostało bowiem tak zaprojektowane, aby zapewnić maluszkowi leżenie w naturalnej i zdrowej pozycji – bez obciążania kręgosłupa i miednicy.

Składane łóżeczko multifunkcjonalne Cosi-Sleep

Rozwiązanie na miarę potrzeb

Współcześni młodzi rodzice chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania. Dzięki nim mogą być aktywni i w pełni cieszyć się rodzicielstwem – nie tylko w domowym zaciszu. Są niezależni, często i chętnie spędzają z pociechą czas poza domem. A multifunkcjonalne akcesoria ( m.in. łóżeczko Cosi Sleep) zdecydowanie im to ułatwiają. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że łóżeczko jest prawdziwie funkcjonalne – wygodne w użyciu, przechowywaniu i w transporcie, lekkie, łatwe do utrzymania w czystości, bardzo przytulne, wygodne, zdrowe, zapewniające taki komfort spania jak łóżeczka tradycyjne.

Składane łóżeczko multifunkcjonalne Cosi-Sleep

Składane łóżeczko multifunkc​jonalne Cosi Sleep – cena: 540 pln  ( dodatkowo można zakupić: podstawkę do składnego łóżeczka Cosi Sleep oraz baldachim) www.babymama.pl

Możesz również polubić…