Nowości

WOW kids! Każde dziecko wie, że dbanie o higienę jest ważne!

#WOWkids!

Dzieci wiedzą, co to znaczy dobra zabawa i radość. Wesoły śmiech, świat pełen kolorów i beztroski czas to najlepsi towarzysze słodkiego dzieciństwa. A wśród wszystkich barw dla dziewczynek i chłopców, najsłodszy i pełen dobrej energii jest fiolet. Dlatego czarne opakowania serii mydeł do rąk i żeli pod prysznic dla dzieci YOPE zastąpiliśmy fioletowymi butelkami. Dzieciaki zadowolone, a my jeszcze bardziej, bo fioletowe opakowania o wiele lepiej niż czarne poddają się recyklingowi i są bardziej przyjazne dla środowiska. Naturalnie dostarczamy radość i wspólną zabawę!

WOW czystość! Każde dziecko wie, jak ważna jest higiena!

Dla delikatnej skóry maluchów mamy łagodne, naturalne i bezpieczne mydła do rąk i żele pod prysznic, które zamieniają codzienną pielęgnację w kolejną okazję do uciechy i przyjemnej nauki. A że dobrych nawyków najlepiej uczyć od najmłodszych lat, stworzyliśmy specjalny Płyn do higieny intymnej dla dzieci powyżej 3. roku życia o fizjologicznym pH. Jest bezzapachowy by zminimalizować ryzyko jakichkolwiek podrażnień. Receptura oparta prawie w 100% na składnikach naturalnych to unikatowa mieszanka m. in. naturalnych prebiotyków, fermentowanej wody ryżowej i kwasu mlekowego, która ochroni przed nieprzyjemnym swędzeniem i szczypaniem. Po prostu WOW! Dbanie o siebie jest dziecinnie proste z YOPE. I dzieci doskonale to wiedzą!

WOW eksperci! POGADANKI ŁADNE BEBE X YOPE

Pielęgnacja to idealny pretekst do ważnych rozmów: o ciele, dojrzewaniu i samoakceptacji. I choć sami jesteśmy rodzicami, doskonale wiemy, że czasami trudno jest nam, dorosłym podjąć ten temat. Jak rozmawiać ze swoimi dziećmi o sprawach intymnych i jak uniknąć tematów tabu? Na te i inne nurtujące rodziców pytania odpowiemy podczas Pogadanek live YOPE x ŁADNEBEBE, do których zaprosiliśmy ekspertów: psychologa i ginekologa dziecięcego, z którymi rozmawiać będzie Karolina Kuklińska – Kosowicz – pełnoetatowa mama dwóch córek oraz Paulina Filipowicz, redaktor naczelna Ładnebebe. Na pierwszą pogadankę zapraszamy już 3 września! Szczegóły już wkrótce na ladnebebe.pl, @YOPE_soap i @ladnebebe

WOW fantazja! ZUZA KRAJEWSKA X YOPE

Dziecięca radość i urok beztroskich chwil mają niezwykłą energię. Szczególnie, gdy za obiektywem stanęła po raz kolejny Zuza Krajewska. Na pełną radości sesję zdjęciową Karolina Kuklińska-Kosowicz zaprosiła inne mamy: Kamilę Szczawińską, Justynę Kosmalę i Małgorzatę Vasinę wraz z dzieciakami. Zobaczcie ją koniecznie i poczujcie pełną miłości bliskość i bezgraniczne szczęście z dziecięcych lat. Wśród zdjęć znajdziecie też rysunki dzieciaków z Akademii Sztuk Dziecięcych w Warszawie. Oddaliśmy im głos i poprosiliśmy je o narysowanie stworków z etykiet naszych produktów. Efekty ich pracy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!

Wyjątkowe fotografie Zuzy Krajewskiej dla YOPE i rysunki dzieci są dostępne do pobrania tu .

NOWOŚĆ!

NATURALNY PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ DLA DZIECI

Ultradelikatny, bezpieczny, bezzapachowy i prawie w 100% naturalny płyn dpo higieny intymnej dla dzieci chroni przed nieprzyjemnym swędzeniem i szczypaniem. Receptura zawiera hydrolat z bergamotki, ekstrakt z nagietka i kwiatu lipy oraz alantoinę i pantenol, które odświeżają skórę oraz działają łagodząco. Zawarte w płynie prebiotyki i fermentowana woda ryżowa wzmacniają mikrobiom skóry, a kwas mlekowy nawilża i przywraca strefom intymnym fizjologiczną równowagę pH. Naturalne, delikatne substancje myjące zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i komfortu.

Kosmetyk jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 r.ż

Cena: 19,99 zł / 300 ml

WOW kids!

Każde dziecko wie, że dbanie o higienę jest ważne!

Od wyjścia z pieluch do osiągnięcia dojrzałości mija sporo lat. A tymczasem większość preparatów do higieny intymnej jest przeznaczona dla bobasów lub nastolatków. Co stosować w międzyczasie? Zadaliśmy to pytanie bardziej doświadczonym rodzicom, pediatrom i dermatologom. I znaleźliśmy odpowiedź!

Czy dzieci potrzebują specjalnych preparatów do higieny intymnej?

Tak! Dlaczego? Powodów jest mnóstwo. Oto kilka najważniejszych:

  • Im wcześniej, tym łatwiej. Nie ma wątpliwości, że dobrych nawyków warto uczyć się od dziecka. To zaprocentuje w przyszłości. Dla maluchów wskazówki rodziców są czymś oczywistym i naturalnym, ale już dla nastolatków pogadanki dotyczące pielęgnacji  newralgicznych okolic bywają krępujące i niezręczne. Nie ma sensu odkładać tego na później.
  • Lepiej zapobiegać niż leczyć.  Aw profilaktyce infekcji intymnych właściwa codzienna pielęgnacja odgrywa główną rolę. Myślisz, że takie problemy nie dotyczą dzieci? Niestety z badań wynika, że ponad 20% maluchów ma problemy z układem moczowo-płciowym. A więc do dzieła!
  • Jest ryzyko, jest zabawa. Dzieci potrafią godzinami przesiadywać na podłodze, w piaskownicy i na plaży, budować zamki na brzegu morza, pluskać się w rzece, jeziorze, kałuży i w błocie. Trudno odmówić dzieciom zabawy. Łatwiej zadbać o właściwą higienę ich stref intymnych.

Jaki powinien być ten produkt?

Preparaty dla dorosłych odpadają. Dlaczego? Bo mają zbyt wysokie pH, tymczasem u dzieci jest ono obojętne lub zasadowe. Niedostosowany do wieku kosmetyk może zaburzać właściwy odczyn pH i związaną z nim naturalną mikroflorę okolic intymnych. A to zazwyczaj kończy się nieprzyjemnym swędzeniem i szczypaniem. Preparat dla najmłodszych powinien więc przede wszystkim delikatnie oczyszczać, łagodzić drobne podrażnienia i otarcia, a przy tym nie naruszać naturalnej bariery ochronnej skóry i nie zaburzać jej ph oraz mikrobiomu.

Nasze rozwiązanie!

Stworzyliśmy specjalny płyn do higieny intymnej dla najmłodszych o fizjologicznym pH. Jego receptura, oparta prawie w 100% na naturalnych składnikach, to unikatowa mieszanka naturalnych prebiotyków (Biolin, Prebiulin FOS) oraz fermentowanej wody ryżowej chroni i wzmacnia mikrobiom skóry. Najdelikatniejsze, naturalne substancje myjące delikatnie oczyszczają i odświeżają, nie powodując przesuszenia i podrażnień skóry. Hydrolat z bergamotki w połączeniu z ekstraktami z nagietka i kwiatu lipy, alantoiną i pantenolem silnie koi i łagodzi podrażnienia. A kwas mlekowy intensywnie nawilża i przywraca strefom intymnym naturalną równowagę pH. A to wszystko zamknięte w bajecznej butelce, po którą zwyczajnie chce się sięgać.

Po prostu WOW!

Dbanie o siebie jest dziecinnie proste z YOPE.

I dzieci doskonale to wiedzą!

NOWOŚCI YOPE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ!      

Możesz również polubić…