Dla mam

Wózek świetnie doposażony

Awans kobiety na mamę niemal w każdym przypadku sprawia, że kobieta choćby świetnie zorganizowana, staje się… jeszcze lepiej zorganizowana. Wraz z pojawieniem się małego człowieka zasób czasu maleje drastycznie, za to wydłuża się lista zadań.  W takiej sytuacji nie ma innej opcji, jak dobrze się zorganizować – jak choćby na spacerach czy w podróży.

Na rynku wybór gadżetów dla mam i dzieci jest ogromny, dlatego warto wybierać te rozwiązania, które rzeczywiście okażą się przydatne i mają dobrą jakość. Takimi produktami są na przykład organizery, karabińczyki, haczyki a także zabezpieczenia do wózków marki Buggybear.

Wózki dla dzieci, czy to gondole dla niemowląt, czy spacerówki dla większych maluszków mają wiele przydatnych rozwiązań. Jednak dobrze zaprojektowany organizer, który może łatwo przypiąć i wypiąć z każdego wózka jeszcze bardziej ułatwi życie rodzicom udającym się ze swoją pociechą na zakupy, spacer, czy w podróż na wakacje.

Organizery Buggygear są uniwersalne i tak mocowane do wózka, by umieszczone w nim akcesoria były blisko i pod ręką. Jest w nich miejsce na pieluszki, zapasowe ubranka, jedzenie dla maluszka, czy drobne zabawki. Zajdzie się tam też wygodna kieszonka na telefon i portfel. Niektóre kieszonki są dodatkowo izolowane, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku butelki z mlekiem dla dziecka, czy kubka z kawą lub herbatą dla mamy.

Uzupełnieniem organizerów są karabińczyki i haczyki Buggygear. Karabińczyki mają kształt stylowego serduszka i można nimi przypiąć torebkę mamy, dodatkową torbę lub zabawkę dziecka. Wielofunkcyjność karabińczyków ograniczona jest tylko wyobraźnią w ich zastosowaniu. Haczyki świetnie sprawdzą się jako poręczne miejsce na torbę z drobnymi zakupami, czy zabawkami dziecka lub na przykład jako miejsce na wiaderko i łopatkę podczas wycieczki na plac zabaw.

Dopełnieniem całości będą na pewno zabezpieczenia Buggygear służące do przypinania wózka i toreb długą linką w przypadku, gdy musimy zostawić wózek a boimy się, że moglibyśmy go nie znaleźć po powrocie. Zabezpieczenia są niewielkie, linka jest zwijana do środka i można je przypiąć do wózka, bo nie zabierają wiele miejsca. Czterocyfrowy kod pozwala na ustawienie indywidualnego szyfru.

Z tak wyposażonym wózkiem bez obaw można ruszać po przygodny małe i duże, niezależnie, czy to w mieście, na wakacjach czy też w podróży.

Wszystkie akcesoria do wózków marki Buggygear są dostępne w sklepie www.babymama.pl

Możesz również polubić…