Nie da się ukryć, że każdy z nas chce jak najdłużej zachować młodość. Niestety nieubłaganie mijający czas nie działa na naszą korzyść. Zmarszczki, wiotczejąca skóra, drugi podbródek to podstawowe oznaki starzenia się skóry, którym chcemy powiedzieć STOP! Są jednak rozwiązania, które w krótkim czasie pozwolą nam zapomnieć o naszych niedoskonałościach. Bez wątpienia idealnym rozwiązaniem w walce z oznakami upływającego czasu jest medycyna estetyczna. Obecne zaawansowanie tej dziedziny pozwala odpowiedzieć na niemal wszystkie potrzeby związane z naszym wyglądem.

 

Szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej w Studio Sante

Przy zdecydowaniu się na zabiegi medycyny estetycznej, liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo i zaufanie, ale jednocześnie to, by oferowana usługa była w rozsądnej cenie. Wszystko to zapewnia Studio Sante! Uzdrowisko Miejskie w Centrum miasta oferuje teraz szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej. Usuwanie zmarszczek, wygładzanie skóry, poprawa konturu twarzy – to nigdy nie było prostsze! Wszystkie zabiegi są bezpieczne i przynoszą trwały efekt, a wykonuje je doświadczony lekarz medycyny estetycznej.

Studio Sante oferuje nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet i mężczyzn:

  • Zabiegi kwasem hialuronowym (hialuron)

Kwas hialuronowy (hialuron) naturalnie występuje w skórze i jest odpowiedzialny za jej sprężystość, nawilżenie i brak zmarszczek. Z wiekiem odczuwamy jego niedobór, jednak odpowiednia terapia pozwala na korektę drobnych niedoskonałości pojawiających się w wyniku jego utraty. W Studio Sante kwasem hialuronowym oprócz powiększenia i nawilżania ust, wypełnienia bruzd i zmarszczek oraz korekty doliny łez wykonuje się m.in. także zabiegi soft liftingu (nici hialuronowe) czy wolumetrii twarzy.

Wolumetria, to konturowanie oraz odmłodzenie twarzy. Zabiegi wolumetryczne kwasem hialuronowym zapewniają skuteczny lifting bez skalpela. Efekty to: spłycenie bruzd, wyrównanie konturu twarzy, skorygowanie kształtu nosa, policzków i żuchwy.

  • Nici liftingujące PDO

Nici PDO nie są widoczne, ani nie są wyczuwalne – rozpuszczają się stopniowo, stymulując produkcję kolagenu i naturalną regenerację.

Mimo, że wszczepianie nici kojarzy się ze skalpelem, zabiegi medycyny estetycznej takie jak soft lifting czy PDO są bezpieczne i małoinwazyjne. Nici hialuronowe w zabiegu soft liftingu zostają zaaplikowane w taki sposób, że liftingują całą twarz. Hialuron przywraca skórze elastyczność i sprężystość, poprawia kontur twarzy, redukuje zmarszczki i zwiotczenia. Rozpuszczalne nici PDO gwarantują ekspresowe ujędrnienie cery i uniesienie zwiotczałej skóry.  Zabiegi trwają tylko kilkadziesiąt minut, a efekty widoczne są zaraz po wyjściu z gabinetu – mówi dr Elżbieta Techmańska, lekarz medycyny estetycznej oraz specjalistka w dziedzinie medycyny anty-aging Studio Sante.

  • Botoks – preparat Azzalure

Toksyna botulinowa to naturalna proteina, używana w kosmetologii estetycznej. Działa relaksująco na mięśnie twarzy, rewelacyjnie wygładzając i zmniejszając zmarszczki mimiczne. Efekty botoksu są widoczne po 4 dniach od zabiegu, pełny efekt poprawy wyglądu pojawia się 10-14 dniach i utrzymuje się ok. 3-6 miesięcy.

  • Wypełniacze zmarszczek i biostymulacja

Hydroksyapatyt wapnia i Sculptra to najefektywniejsze w medycynie estetycznej stymulatory, aktywujące wytwarzanie kolagenu przywracającego skórze sprężystość, jędrność i elastyczność. Zapewniają nie tylko czasowe wypełnienie zmarszczek, lecz także naturalny lifting i odmłodzenie.

 

  • Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to jeden z najbardziej bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej. Mezoterapia na skórę głowy skutecznie wzmacnia cebulki włosowe, przyśpiesza wzrost włosów i hamuje ich wypadanie. Redukuje blizny potrądzikowe, a nawet rewitalizuje skórę wokół oczu oraz na szyi.

  • Lipoliza iniekcyjna

Jedna z najlepszych metod usuwania tłuszczu na brzuchu i modelowania sylwetki – pięknie modeluje ciało poprzez usuwanie tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo.  Zabieg polega na wstrzykiwaniu (iniekcji) substancji, które rozpuszczają komórki tłuszczowe, przyśpieszają ich rozkład w procesach metabolicznych i wydalanie z organizmu.

  • Leczenie migren oraz bruksizmu botoksem

Zabiegi toksyną botulinową są znane z najwyższej skuteczności w walce z tymi dolegliwościami. Zabieg rozpoczyna się od określenia, które mięśnie uciskają i podrażniają nerwy odpowiedzialne za migrenę, a następnie lekarz wstrzykuje w wybrane miejsca odpowiednie dawki preparatu botoks. Kuracja gwarantuje ustąpienie napadów migrenowych oraz znaczną poprawę komfortu życia.