Na zdrowie

Wyjątkowe prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Coroczne święta – Dzień Babci (21 stycznia) i Dzień Dziadka (22 stycznia) są kolejnymi okazjami do spędzenia czasu z najbliższymi seniorami. Zazwyczaj te dni obchodzimy w sposób szczególny, nierzadko dając prezenty, które są wyrazem szacunku, miłości i ciągłego wsparcia dla Dziadków. Na co zwrócić uwagę, kupując prezent, który umili ten dzień? Sprawdź!

Czego potrzebuje senior?

Osoby starsze w sposób szczególny doceniają takie podarunki, które są od serca, przygotowane z myślą o nich i ich indywidualnych potrzebach. Jeśli babcia lub dziadek jest typem kolekcjonera, warto podarować im estetyczną ozdobę, która uzupełni dotychczas zebrane elementy wystroju. Dobrym pomysłem są również prezenty praktyczne, które ułatwiają życie lub będą pomocne w praktykowanym hobby – np. termos na gorący napój, ogrzewacz do stóp czy wygodna torba. Niektóre prezenty mogą wesprzeć ich w codziennych zmaganiach, wspierając zdrowie i mając pozytywny wpływ na zdrowie. Jakie?

Postaw na wsparcie organizmu

Seniorom można podarować coś, co pomoże im poprawić ogólny stan organizmu, dzięki czemu będą mogli dłużej cieszyć się jego jakością i dalej czerpać z życia pełnymi garściami. Jednym z narządów, o które warto zadbać są oczywiście oczy, odpowiedzialne za jeden z najważniejszych zmysłów człowieka, czyli wzroku. Właśnie z myślą o nim warto zainteresować się DuoLife Clinical Formula ProOptical. Ten suplement diety jest źródłem naturalnych związków o działaniu wspierającym wzrok – luteiny (stymuluje oko w procesie absorpcji niebieskiego światła wydzielanego przez ekrany), astaksantyny (pomaga w akomodacji oczu), krocyny oraz safranalu (chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV), mikrokapsułkowanego likopenu (niezastąpiony w walce z wolnymi rodnikami), schizadryny (wpływającej pozytywnie na ostrość widzenia w ciemności), antocyjaniny (stymulującej mikrokrążenie oczne) czy cynku i witaminy C. To naturalne wsparcie oczu pomoże w zachowaniu dobrego stanu wzroku jak najdłużej.

Serce jak dzwon

Seniorzy powinni również zwracać uwagę na jeden z najważniejszych organów, czyli serce. Odpowiednia aktywność fizyczna, dbałość o dietę, zdrowy tryb życia i dobra suplementacja pomagają w utrzymaniu go w dobrej kondycji. Z pomocą we wspieraniu serca niezastąpiony jest suplement diety ProCardiol od DuoLife, który wykazuje pozytywne działanie ochronne na serce i cały układ krążenia. Naturalne składniki zawarte w suplemencie – ekstrakty z owoców głogu, granatu, aronii, kwiatów hibiskusa, skórki czerwonego wiogrona, tarczycy bajkalskiej, ziela serdecznika oraz specjalna formuła ProCardiol tworzą kompozycję, która jest dedykowana dla osób chcących dodatkowo zadbać o własne zdrowie.

Babciu, Dziadku – dla Was wszystko!

21 stycznia i 22 stycznia to wyjątkowe dni, w które warto podarować dużo ciepła, uwagi i wszystkiego, co dobre dla najbliższych nam osób. Szukając najlepszych sposobów na docenienie ukochanych seniorów, warto pomyśleć o prezentach, które będą długo cieszyć i pomogą w pełni wyrazić troskę o ich zdrowie.

Możesz również polubić…