Nowości

Wyższy poziom komfortu – poznaj nowe dezodaranty Sanex w sztyfcie

IDEALNY DEZODORANT? POWINIEN GWARANTOWAĆ MAKSYMALNY KOMFORT, SKUTECZNĄ OCHRONĘ ORAZ PIELĘGNOWAĆ DELIKATNĄ SKÓRĘ POD PACHAMI. DODATKOWO OCZEKUJEMY BEZPIECZNEGO SKŁADU I OPAKOWANIA, KTÓRE W TROSCE O ŚRODOWISKO NATURALNE, BĘDZIE PODLEGAŁO RECYKLINGOWI. NOWE DEZODORANTY SANEX W SZTYFCIE SPROSTAJĄ TYM WYMAGANIOM. WYBIERZ WARIANT SKROJONY NA MIARĘ SWOICH POTRZEB.

Ostatnie lata na nowo zdefiniowały nasz styl życia oraz zmieniły priorytety i wartości. Dom stał się nie tylko naszą oazą spokoju, ale też miejscem pracy. Dla wielu z nas, ważniejsze okazało się „być” niż „mieć”. Jesteśmy też bardziej wrażliwi na sytuację ekologiczną. Minimalizm stał się nową filozofią. Także w kwestii pielęgnacji. Patrząc na skład kosmetyków – mniej potencjalnie szkodliwych substancji, znaczy więcej korzyści. W trosce o środowisko naturalne, poszukujemy też produktów, których opakowania możemy poddać recyklingowi.

Skóra pod pachami to jedno z najbardziej wrażliwych i delikatnych miejsc na naszym ciele. Dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji. Ochrona w kontekście skóry w tej okolicy ma podwójne znaczenie. Z jednej strony, oczekujemy skutecznego zapobiegania powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, a drugiej maksymalnie bezpiecznej formuły dla delikatnej skóry.

Nowe dezodoranty w sztyfcie Sanex zapewniają świeżość 24h, nie posiadają w swoim składzie soli aluminium ani alkoholu etylowego. Łączą się z Twoim ciałem, zapobiegając tworzeniu się nieprzyjemnego zapachu. Dostępne są w trzech wariantach: Sanex Dermo Invisible, Sanex Dermo Protector, Sanex Zero% Sensitive.


Sanex Dermo Invisible, dezodorant w sztyfcie

Dezodorant odpowiada na potrzeby osób poszukujących produktów, które skutecznie ochronią przed nieprzyjemnym zapachem i nie będą pozostawiały plam na ulubionych ubraniach. Jego delikatna dla skóry formuła dostosowuje się do zmieniających Twoich potrzeb.

 • 0% soli aluminium, 0% alkoholu etylowego, 0% parabenów;
 • nie pozostawia białych śladów;
 • przywraca naturalne pH skóry;
 • zapewnia ochronę przez 24h;
 • wygodna forma w sztyfcie;
 • dba o Twoją skórę

Sanex Dermo Protector, dezodorant w sztyfcie

Dezodorant sprosta oczekiwaniom osób poszukujących skutecznej ochrony i produktów, które jednocześnie są delikatne dla skóry i dbają o zachowanie jej równowagi pH.

 • 0% soli aluminium, 0% alkoholu etylowego, 0% parabenów;
 • przywraca naturalne pH skóry;
 • zapewnia ochronę przez 24h;
 • wygodna forma w sztyfcie;
 • dba o Twoją skórę

Sanex Zero% Sensitive, dezodorant w sztyfcie

Dezodorant jest odpowiedzią dla osób, które zwracają szczególną uwagę na skład produktów pielęgnacyjnych i poszukują kosmetyku bezpiecznego i delikatnego dla skóry wrażliwej.

 • 0% soli aluminium, 0% alkoholu etylowego, 0% parabenów;
 • odpowiedni dla skóry wrażliwej;
 • przywraca naturalne pH skóry;
 • zapewnia ochronę przez 24h;
 • wygodna forma w sztyfcie;
 • dba o Twoją skórę

DEZODORANTY SANEX ZERO% W SPRAYU – WYBIERZ WARIANT DLA SIEBIE!

Sanex Zero% Extra Control, dezodorant w sprayu

Dezodorant o długotrwałym działaniu opracowano, by dobrze spełniał swoje zadanie, dopasowując się do Twojego wymagającego trybu życia. Nowa, przebadana dermatologicznie formuła oparta na starannie dobranych składnikach nie zawiera soli aluminium ani alkoholu etylowego. Dezodorant synchronizuje się z Twoim ciałem, zapobiegając tworzeniu się i wydzielaniu nieprzyjemnych zapachów aż do 48 godzin. Odkryj skuteczną, długotrwałą ochronę, która zapewni niezrównaną świeżość Tobie i Twojej skórze.

Sanex Zero% Invisible, dezodorant w sprayu

Dezodorant zapewni Ci świeżość i ochronę, minimalizując plamienie ubrań. Został przebadany dermatologicznie i opracowany z zastosowaniem innowacyjnej technologii, która współgra z Twoim ciałem. Jego nowa formuła zawiera starannie dobrane składniki, wyeliminowane zostały sole aluminium oraz alkohol etylowy, a formuła potrójnego działania powstrzymuje i minimalizuje tworzenie się nieprzyjemnych zapachów, zapewniając Ci świeżość, suchość i brak plam przez całą dobę.

Sanex Zero% Sensitive, dezodorant w sprayu do skóry wrażliwej

Dezodorant o długotrwałym działaniu pozwala Ci czuć się świeżo i pewnie przez cały dzień, zmniejszając ryzyko podrażnień skóry. Jego innowacyjną formułę opracowano specjalnie do skóry wrażliwej tylko ze starannie dobranych składników. Nie zawiera soli aluminium oraz alkoholu etylowego. Jego potrójne działanie powstrzymuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu ciała zapewniając skuteczną ochronę przez cały dzień.

Sanex, marka nr 1 polecana przez dermatologów we Francji*. Sanex jest specjalistą od zdrowej skóry. Formuły produktów opracowywane są w ścisłej współpracy z dermatologami, wewnętrznym zespołem liczącym ponad 100 naukowców oraz zewnętrznymi organizacjami naukowymi z zakresu zdrowia. Wraz z szerokim gronem ekspertów opracowała linię dezodorantów w sprayu Sanex Zero%. Dezodorant Sanex Zero% Invisible został wybrany też najlepszym dezodorantem w sprayu bez aluminium przez OCU – największą niezależną organizację konsumencką w Hiszpanii** 

*Wywiad telefoniczny z grupą 203 dermatologów we Francji pytaną, którą markę: żeli pod prysznic, dezodorantów rekomendują, IQVIA lipiec 2020

**Analiza przeprowadzona w niezależnym laboratorium, w kontrolowanych, jednorodnych warunkach wśród 20 kobiet. SANEX Zero% Invisible jako jedyny dezodorant otrzymał 5 gwiazdek. Czynniki, które brano pod uwagę: skuteczność w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów, pozostawianie plam na odzieży i wpływ na środowisko.

Możesz również polubić…