Nowości

Yope Ratujmy Biebrzę!

BIEBRZA PŁONIE!

Jeszcze niedawno z wielkim smutkiem obserwowaliśmy dramat płonącej Australii, a wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Dziś pomocy potrzebuje największy park narodowy w Polsce – Biebrza. Unikalny na skalę światową teren bagien i torfowisk zamieszkuje 50 gatunków ssaków i prawie 300 gatunków ptaków, które teraz uciekają przed trawiącym wszystko pożarem. Przez ostatnie 10 dni żywioł zniszczył już prawie 4000 hektarów terenów Biebrzańskiego Parku Narodowego, a gaszenie ognia wciąż trwa.

RATUJMY BIEBRZĘ!

Pomocy potrzebują służby ratownicze, które walczą z żywiołem – Państwowa Straż Pożarna i Ochotnicza Straż Pożarna. To na nich spoczywa ciężar wyczerpującej akcji ratowniczej. Ze względu na środki bezpieczeństwa nie jest możliwe, aby w akcji brali udział wolontariusze. W tej trudnej sytuacji każdy z nas może zatem wspierać strażaków zdalnie, przekazując środki finansowe, które zostaną wykorzystane na zakup potrzebnego ratownikom specjalistycznego wyposażenia.

YOPE DLA BIEBRZY

W YOPE dbamy o środowisko i naszą planetę, dlatego pomoc dla Biebrzy jest dla nas naturalnym odruchem serca.

W dniach 22 – 26 kwietnia 20% utargu z naszego sklepu internetowego yope.me przekażemy na konto Biebrzańskiego Parku Narodowego.

#wspieramyBiebrzę i zachęcamy Was do tego, abyście razem z nami wzięli udział w akcji.

Wierzymy, że wspólnie możemy pomóc uratować ten najbardziej niezwykły dom roślin i zwierząt!

Możesz również polubić…