Dla mam,Nowości

YOPE – rozpieszczamy mamy!

ROZPIESZCZAMY MAMY!

Zamiast tysiąca słów, wyraź swoją miłość i wdzięczność, obdarowując Mamę bezcennymi chwilami relaksu. Razem z YOPE sprawisz, że ten dzień stanie się niezwykły, a zwykłe czynności zamienią się w rozpieszczający rytuał piękna i przyjemności. Z pewnością wiesz, jakie zapachy lubi Twoja Mama. Spośród kosmetyków YOPE wybierz te, które przypadną jej do gustu i skomponuj zaskakujący zestaw, dzięki któremu poczuje się wyjątkowo.

NATURALNIE NIEZWYKŁA PIELĘGNACJA

Naturalne kosmetyki YOPE pielęgnują ciało i rozpieszczają zmysły. Ze szczególną dbałością czuwamy nad ich łagodnymi dla skóry recepturami, a kompozycje zapachowe wybieramy z myślą o codziennych czynnościach, które zamieniają się w niezwykłe chwile przyjemności. Dzień Mamy to doskonała okazja, aby podarować jej chwilę dla siebie w cudownie pachnącym, domowym SPA.

RELAKS DLA CIAŁA

Specjalnie z okazji Dnia Mamy przygotowaliśmy wyjątkową promocję: skomponuj rozpieszczający zestaw YOPE, wybierając trzy produkty: mydło, żel pod prysznic, masło lub balsam w dowolnej kombinacji zapachowej, a przy zakupie otrzymasz dodatkowo w prezencie naturalną szczotkę do masażu. Zmysłowe aromaty i odżywcze formuły naszych kosmetyków zapewnią pełnię magicznych doznań, a naturalna szczotka do masażu będzie praktycznym upominkiem, który zostanie na dłużej. Wykonana z drewna i roślinnych włókien z agawy – pobudzi krążenie, cudownie zrelaksuje i poprawi wygląd skóry. To prawdziwy relaks dla ciała i uczta dla zmysłów. W sam raz dla Mam.

Aby skorzystać z promocji, zajrzyj do naszego butiku na ul. Mokotowskiej w Warszawie lub odwiedź swoją drogerię. 

Możesz również polubić…