Dla domu,Nowości

YOPE wiosenne porządki z Michałem Gałą

#WSZYSTKOWPORZĄDKU

Jeśli wiosenne porządki to tylko w dobrym towarzystwie. Dlatego właśnie do wspólnej akcji #wszystkowporządku zaprosiliśmy Michała Gałę – uczestnika 8. edycji TOP MODEL. Jego optymizm, dobre serce i poczucie humoru to wyjątkowa mieszanka, która sprawia, że każdy odnajdzie w sobie pokłady pozytywnej energii, a domowe porządki staną się doskonałym sposobem na spędzenie czasu w domu.

„W kampanii #wszystkowporządku” zależało nam na dotarciu do młodych ludzi i uświadomieniu im, że sprzątanie nie musi być przykrym obowiązkiem. Michał, poprzez swoje dotychczasowe doświadczenia i sukcesy, jest osobą nieoczywistą w tym kontekście, ale właśnie w ten sposób chcieliśmy podkreślić, że porządki z YOPE to zabawa i sposób na spędzanie czasu, z super przyjemnym efektem” –  wyjaśnia Anna Grzebień, brand manager marki YOPE.

#ZOSTAŃWDOMU

Wraz z Michałem zachęcamy, aby szczególnie teraz, w okresie konieczności pozostania w domach, połączyć siły i wspólnie z domownikami posprzątać swoje otoczenie. Nasz przekaz w formie krótkiego wideo znajdziecie na profilu @yope_soap oraz na @michalgala_offcial.

Wszystkie produkty do sprzątania YOPE można kupić bez wychodzenia z domu. Są one dostępne online na www.yope.me – teraz  z darmową dostawą,  przy zakupach od 100 PLN.                         

Możesz również polubić…