Nowości

Yoskine Vampire Face Lift – wampirzy lifting w kremie

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ POZWALAJĄ ZACHOWAĆ MŁODY WYGLĄD NA DŁUŻEJ. JEDNAK ZAWSZE WIĄŻĄ SIĘ Z INGERENCJĄ I PEWNYM RYZYKIEM NIEPOWODZENIA CZY SKUKTÓW UBOCZNYCH, KTÓRE NATURALNIE WPISANE SĄ W PROCEDURY MEDYCZNE. MARKA YOSKINE – KORZYSTAJĄC Z OSIĄGNIĘĆ NAUKI I BAZUJĄC NA WYJĄTKOWYCH SKŁADNIKACH AKTYWNYCH – STWORZYŁA ALTERNATYWĘ: INNOWACYJNĄ LINIĘ VAMIPRE FACE LIFT. INSPIROWANĄ PROFESJONALNYM ZABIEGIEM, JAKIM JEST WAMPIRZY LIFTING.

„Wampirzy lifting” to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej ostatnich lat. Polega na ostrzykiwaniu skóry osoczem bogatopłytkowym, pozyskanym z pobranej krwi pacjenta. Pomaga zniwelować pierwsze oznaki starzenia, takie jak: zmarszczki, fałdy, czy pozbawiona jędrności skóra. Seria zabiegów przywraca skórze napięcie, blask i witalność. Dodatkowo regeneruje skórę i wpływa na poprawę jej gęstości. Zmarszczki stają się mniej widoczne, skóra odzyskuje jednolity koloryt i jest lepiej ukrwiona.

YOSKINE VAMPIRE FACE LIFT to linia specjalistycznych kosmetyków odmładzająco-przeciwzmarszczkowych, inspirowanych profesjonalnym zabiegiem, jakim jest Wampirzy Lifting. Dopasowane do różnych typów skóry formulacje, zapewniają redukcję zmarszczek mimicznych, wiekowych i grawitacyjnych oraz efekt zagęszczenia skóry. Kluczowy składnik linii – DRAGON’S BLOOD (SMOCZA KREW) to unikalny ekstrakt z czerwonej żywicy z drzewa Croton Lechleri. Składnik ten wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, stymuluje produkcję kolagenu, redukuje blizny. Wspiera też odbudowę i regenerację skóry oraz dodatkowo chroni ją przed różnymi zanieczyszczeniami.

W każdym produkcie z linii YOSKINE VAMPIRE FACE LIFT zastosowano nowatorską technologię IN-YO, IN’DETOX & YO’ACTIVE. Technologia została zainspirowana odkryciem japońskiego naukowca na temat autofagii komórkowej. Łączy detoksykację komórek skóry z silnym działaniem odmładzającym. Oczyszcza komórki, przez co dostarczane do skóry składniki aktywne mogą działać znacznie skuteczniej.

CREATED WITH ROTHO LABORATORY, JAPAN

YOSKINE VAMPIRE FACE LIFT. KREM-FILLER WYPEŁNIAJĄCY ZMARSZCZKI – NA DZIEŃ I NA NOC 164,99 zł/50 ml

LEKKI niczym sorbet, INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY KREM NA DZIEŃ I NA NOC, zaprojektowany w oparciu o składnik pozyskiwany unikalną technologią biopolimeryczną. Dzięki kombinacji peptydów, niacynamidu i wyciągu ze Smoczej Krwi, krem ma silne działanie wypełniające skórę, a także koryguje nawet głębokie i utrwalone zmarszczki. Efekt soft-focus optycznie udoskonala skórę, sprawiając, że zmarszczki i niedoskonałości stają się mniej widoczne.

EKSTRAKT Z CZERWONEJ ŻYWICY DRAGON’S BLOOD NIACYNAMID w stężeniu 3% .

Sposób użycia: Codziennie rano i wieczorem aplikować krem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie inne kosmetyki z linii Yoskine VAMPIRE FACE LIFT.

YOSKINE VAMPIRE FACE LIFT. KREM INTENSYWNIE REDUKUJĄCY ZMARSZCZKI – NA DZIEŃ I NA NOC 164,99 zł/50 ml

BOGATY, PUSZYSTY KREM NA DZIEŃ I NA NOC, zaprojektowany w oparciu o składnik pozyskiwany unikalną technologią biopolimeryczną. Dzięki kombinacji peptydów, niacynamidu i wyciągu ze Smoczej Krwi, krem ma silne działanie odbudowujące, nawilżające, a także znacząco spłyca nawet głębokie i wyraźnie zaznaczone zmarszczki. Pozostawia skórę doskonale odżywioną i pełną blasku.

EKSTRAKT Z CZERWONEJ ŻYWICY DRAGON’S BLOOD NIACYNAMID w stężeniu 3%.

Sposób użycia: Codziennie rano i wieczorem aplikować krem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie inne kosmetyki z linii Yoskine VAMPIRE FACE LIFT.

YOSKINE VAMPIRE FACE LIFT. MASKA ANTI-AGING NA NOC 134,99 zł/50 ml

WYSOKO SKONCENTROWANA MASKA DO TWARZY STWORZONA DO STOSOWANIA NA NOC, która łączy w sobie działanie kremu, serum i maski. Już po jednej nocy poprawia kondycję skóry z objawami starzenia i wiotczenia, zapewniając efekt „WOW!”. Intensywnie regeneruje, dodaje blasku i ożywia zmęczoną cerę. Znakomicie napręża skórę na policzkach, podbródku i żuchwie oraz zmniejsza widoczność linii i zmarszczek. Czyni cerę doskonale nawilżoną i gładką. A to wszystko w zaledwie jedną noc!

EKSTRAKT Z CZERWONEJ ŻYWICY DRAGON’S BLOOD NIACYNAMID w stężeniu 10%.

Sposób użycia: Aplikować maseczkę na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu wieczorem przed snem. Pozostawić na skórze do rana. Rano umyć twarz i zastosować odpowiednie produkty pielęgnacyjne, najlepiej z linii Yoskine VAMPIRE FACE LIFT. Maskę stosować 1-2 razy w tygodniu lub przed ważnym dniem.

YOSKINE VAMPIRE FACE LIFT. SERUM-BOOSTER Z EFEKTEM NATYCHMIASTOWEGO LIFTINGU 164,99 zł/30 ml

SKONCENTROWANE SERUM DO NATYCHMIASTOWEJ POPRAWY JĘDRNOŚCI I NAPIĘCIA SKÓRY. Stosowane pod krem dla wzmocnienia efektu liftingu i wygładzenia cery oraz przyspieszenia widocznych rezultatów kuracji odmładzającej. Zawiera wyciąg ze Smoczej Krwi, skoncentrowany niacynamid oraz diamentowe peptydy, które poprawiają wygląd skóry i wspierają jej naturalne mechanizmy regeneracyjne.

EKSTRAKT Z CZERWONEJ ŻYWICY DRAGON’S BLOOD NIACYNAMID w stężeniu 5%.

Sposób użycia: Codziennie rano i wieczorem aplikować serum na oczyszczoną skórę twarzy. Stosować pod krem lub jako samodzielny preparat do pielęgnacji. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie inne kosmetyki z linii Yoskine VAMPIRE FACE LIFT.

DODATKOWE INFORMACJE O SKŁADNIKACH I PRODUKATCH:

https://www.kosmopedia.org/

https://www.yoskine.com/pl/home/

Możesz również polubić…