Nowości

Zadbaj o swoje włosy na lato!

Ciepłe temperatury, aktywność na świeżym powietrzu, częstsze spacery i przebywanie poza domem – wiosna! Myśląc o pielęgnacji skóry w ciepłe dni pierwsza myśl jaka przychodzi Ci do głowy to… FILTR! Czy wiesz, że włosy również powinniśmy chronić przed szkodliwymi promieniami UV? Zadbaj o to, by również wiosną Twoje włosy olśniewały blaskiem!

Poznaj kosmetyki marki STAPIZ, które zawierają filtry chroniące przed promieniami UV:

Maska Acid Balance – unikalne zestawienie ekstraktów z winogron i owoców cytrusowych. Zawiera proteiny jedwabiu, które dostarczają niezbędnych składników odżywczych do głębokich warstw włosów. Zastosowany w niej filtr, tworzy na powierzchni włosa równomierną błonę chroniącą  przed promieniowaniem UV.

Emulsja Acid Balance – zalecana do pielęgnacji włosów po profesjonalnych zabiegach koloryzacyjnych. Zakwasza włosy, tym samym doskonale chroni intensywność i głębię koloru. Bogata w składniki odżywcze, które nadają włosom połysk, elastyczność i zdrowy wygląd. Emulsja zawiera filtr UV, który chroni włosy przed promieniowaniem.

Maska Sleek Line COLOUR  wydłuża trwałość i świeżość koloru. Intensywnie nawilża, nadaje włosom nowego blasku. Maska przeznaczona jest do pielęgnacji włosów farbowanych. Zawiera filtr UV, chroniąc tym samym przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Szampon Sleek Line COLOUR – delikatnie myje, nawilża i pięknie podkreśla kolor włosów. Chroni przed promieniowaniem UV. Wydłuża trwałość i świeżość koloru. Idealnie sprawdzi się do częstego stosowania.

Kosmetyki do włosów Stapiz – Professional Hair Cosmetics są do kupienia w hurtowniach i sklepach fryzjerskich (stacjonarnych i internetowych).

Możesz również polubić…